Kviečia jau septintasis „ Eurovaistinės Trakų pusmaratonio“ pavasaris

Parašyta: 2019-04-18 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |

Gegužės 11 d. senąją sostinę vėl sudrebins „ Eurovaistinės Trakų pusmaratonis “. Jau septintą kartą bus galima stoti prie Trakų pusės maratono bėgimo starto linijos.

Į septintąjį „ Eurovaistinės Trakų pusmaratonį“ kviečia (iš kairės): Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorius M. Čiras, rajono savivaldybės merė E. Rudelienė, „Eurovaistinės Trakų pusmaratonio“ organizatorisu E. Martinka, Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojas Š. Ūsas

Pasak šio sporto renginio organizatoriaus Edvino Martinkos, registracija jau prasidėjusi, jame ketina dalyvauti keli tūkstančiai bėgimo entuziastų. Į šį vieną didžiausių šalyje pavasario sporto renginių suplūsta dalyviai ne tik iš Lietuvos, bert ir kaimyninių šalių.

Pusmaratonio organizacinius reikalus Trakų rajono savivaldybėje kartu su E. Martinka aptarė savivaldybės merė merė Edita Rudelienė, rajono Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Mindaugas Čiras, jo pavaduotojas Šarūnas Ūsas.

„Trakų pusmaratonis“ – tai puiki pavasario šventė, skelbianti ir turistinio sezono pradžią, tai daugybė laimingų, besišypsančių bėgikų iš šalies ir užsienio, tai smagiausias pavasarinis pusmaratonis mano mylimiausiam mieste. Tai –kunkuliuojantis, kupinas gerų emocijų kurortinis miestas su aktyviais, įsijungusiais į veržlų sportą gyventojais bei miesto svečiais.

„Trakų pusmaratonis“ pasižymi ypač vaizdinga trasa su fantastiškais gamtos ir istorijos paveldo vaizdais, nes ji driekiasi Galvės ežero pakrantėmis, nuo kurių atsiveria įspūdingas viduramžių pilių grožis. Džiaugiamės, kad Trakuose vykstantis pusmaratonis pritraukia vis daugiau dalyvių ir svečių. Iš tiesų mūsų miestas – labai sportiškas, gyvas, judrus, čia nuolat vyksta daug sporto varžybų, renginių, kurie sukviečia daug aktyvių žmonių.

Tad nuoširdžiai kviečiu į senąją sostinę Trakus – čia laukia sklidini ežerai gerų emocijų“, – sakė rajono savivaldybės merė E. Rudelienė, pati su šeima kasmet dalyvaujanti „Eurovaistinės Trakų pusmaratonio“ bėgimuose.

Tradiciškai galima bus pasirinkti vieną iš penkių rungčių pagal savo amžių ir pajėgumą, pradedant klasikiniu pusės maratono rungtimi ir baigiant 1 km šeimų bėgimu. Kaip ir kasmet, bus pasirūpinta vaikais, kurių tėveliai, bėgdami aplink pilį ir Trakų ežerus, galės ramiai palikti savo atžalas improvizuotame vaikų darželyje.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

www.trakai.lt

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *