Kviečiame dalyvauti jaunimo užimtumo, verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką priemonėje

Parašyta: 2022-05-18 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Esate darbdavys ir Jums vasarą trūksta darbo rankų? Gal esi jaunas – 14–29 metų amžiaus – žmogus, norintis išmėginti save darbo rinkoje, „pasimatuoti“ profesiją ir užsidirbti savų pinigų? 

Tuomet kviečiame dalyvauti Jaunimo užimtumo, verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką priemonėje. Priemonė skirta Trakų rajono savivaldybės jaunimui nuo 14 iki 29 m., deklaravusiam savo gyvenamąją vietą Trakų savivaldybėje. Priemonės vykdymo terminas – 2022 m. birželio-rugsėjo mėnesiai, ne ugdymo proceso metu. Darbdaviui už jaunuolį, įdarbintą visu darbo krūviu, per mėnesį kompensuojama 300 eurų, o jeigu jaunuolis dirba ne visu darbo krūviu, kompensacija skaičiuojama proporcingai pagal dirbtas darbo dienas. Dirbti pagal priemonę jaunimas gali ne ilgiau kaip du mėnesius.

Jaunuoliai, susiradę būsimą darbdavį ir su juo suderinę įdarbinimą pagal priemonę, turi registruotis užpildydami nustatytą registracijos anketą. Priemonėje galės dalyvauti jaunuoliai, kurie pirmi pateiks paraiškas el. paštu daiva.umbrasiene@trakai.lt.

Darbdaviai, norėdami rasti jaunuolių, kurie galėtų pas juos dirbti vasarą, gali registruotis nuorodoje  https://tinyurl.com/ycx35226

Užsiregistravusių darbdavių sąrašą rasite čia.

Su atrinktais dalyviais, darbdaviais ir Trakų rajono savivaldybės administracija bus pasirašomos trišalės sutartys.

Daugiau informacijos apie Jaunimo užimtumo, verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką priemonę čia.

Kilus klausimams prašome kreiptis į jaunimo reikalų koordinatorę Daivą Umbrasienę tel. 8 528 70475.

Daiva Umbrasienė

Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *