Kviečiame į Trakų TAU gretas

Parašyta: 2022-09-19 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Trakai |

Trakų trečiojo amžiaus studentai – tai žingeidūs ir brandos sulaukę žmonės, turintys 55 metus amžiaus ir vyresni. Dauguma jų, nors yra pensijinio amžiaus, bet nelinkę užsisklęsti savyje, o norintys bendrauti, mokytis, tobulėti ir, žinoma, keliauti.

Trakų TAU mokslo metus tradiciškai pradeda spalio 1 dieną, o baigia gegužės 1-ąją, bet šįmet ilgai veiklos vykdyti negalėję dėl Covid- 19, šias ribas peržengėme ir vasara buvo darbinga. Mes tiesiog mėgavomės susitikimais su žymiais, šviesiais žmonėmis, žemiečiais ir ne tik… Džiugina, kad vis daugiau dėmesio mūsų veiklai skiria ir ją remia įvairios įstaigos, kurių dėmesio nepamirštame ir esame dėkingi: tai Trakų r. savivaldybės visuomenės sveikatos biurui (direktorė Z. Norkienė)už vykdomas veiklas, Trakų istorijos muziejui (direktorė A. Zmejevskienė) su kuriuo pasirašyta sutartis ir vyksta edukacijos, bei Trakų rajono savivaldybei (meras A. Šatevičius, administracijos direktorė J. Abucevičienė), visada paremiančiai mūsų veiklą.

Tik ką tris dienas praleidome Pamaryje. Susipažinome su Klaipėda, apsilankėme Jūrų muziejuje, Delfinariume, Šilutėje, Svencelėje, Drevernoje, Uostadvaryje, Kintuose, Rusnėje, o iš Mingės, vaišindamiesi žuviene, laivu ,,Sielis‘‘ plaukėme į Nidą, kur praleidome visą dieną. Šis nuostabus laikas prailgino vasarą ir sustiprino mūsų bendrystę.

Gydytojas neurologas J. Fišas laidoje ,,Sveikatos receptai‘‘ teigė, kad tie žmonės, kurie yra žingeidūs ir viskuo domisi, keliauja, turi motyvacijos gyventi, gali ilgiau išvengti ligų ir išlaikyti sveiką protą, nes sėdėjimas ir nieko neveikimas, apatija gali ją labai pabloginti. Tad kviečiame Jus papildyti mūsų gretas ir prisijungti.

Rugsėjo 28 d. 14 val. norintys jau gali prisijungti prie mūsų užsiėmimo, kuris vyks Trakų suaugusiųjų mokymo centre (Birutės g. 42).

Registruotis į Trakų TAU taip pat prašome skambinant telefonais 8-528-55413; 8-686-33249; 8-685-11760 ar el. paštu centras.trakai@gmail.com

Trakų TAU rektorė Nijolė Lisevičienė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *