Laisvalaikis kitaip – šokio ir muzikos ritmu

Parašyta: 2015-05-06 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |
Elžbieta Oleškevič ir Agata Narboišarboiš

Elžbieta Oleškevič ir Agata Narboišarboiš

Tarptautinės šokių dienos proga. balandžio 30d. Lentvario senajame kino teatre vyko Lentvario kultūros rūmų projekto „Laisvalaikis kitaip 2015“ renginys – jaunimo šokių šventė „D day“. Leisti laisvalaikį kitaip jaunus lentvariečius kviečiantis projektas tęsiasi nuo 2008m.. Kasmet jaunimui siūlomi įvairūs laisvalaikio leidimo būdai – nuo ekstremalaus sporto bei kelionių, muzikavimo, dainavimo, aktorinių gebėjimų lavinimo ir šiuolaikinio šokio pamokėlių iki edukacinių užsiėmimų ar žaidimų vakarų. Šiais metais projektas „Laisvalaikis kitaip 2015“ (projekto vadovė Viktorija Šamatovičienė) apjungė šokį ir muziką. Todėl jaunimo šokių šventėje „D day“ dalyvavo šokantys bei dainuojantys jaunieji atlikėjai. Penktoji „D day“ šventė buvo bene gausiausia – joje dalyvavo net 77 dalyviai iš Vilniaus ir Trakų rajonų.

Šokių ir muzikos maratoną pradėjo DJ Eugutinho, kuris savo muzikinėmis kompozicijomis sveikino visus atvykusius į šventę. Pirmieji į sceną žengė vilniečiai – šokių teatras „Fantazija“ (vad.Inga Gurejeva), apžavėję savo spalvingais kostiumais bei šokiais. Linksmu žingsneliu ir šypsenomis visus džiugino mažieji šokėjai iš Trakų Vokės – vaikų grupės „Pipirai“ ir „Smalsučiai“ (vad.Marija Damaševičiūtė). Pietietiško karščio pridėjo Lentvario grupė „Dance art“ (vad.Agnė Sinkevičiūtė), o šiek tiek romantiškos nuotaikos dovanojo Elžbieta Oleškevič atlikusi keletą dainų. Įspūdingai pasirodė dar dvi Vilniaus šiuolaikinio šokio grupės „Intrus“ (vad. Audrius Biskis) ir „D‘ex Machina“ (vad. Dainius Biskis). Laukiamiausia lentvariečių grupė buvo – „A tm“ (vad. Agata Nedvecka). Merginų ekspresija ir nuoširdžios šypsenos įkaitino visą salę. Žiūrovai aistringai plojo ir šūkčiojo tiems, kuriems šokis – labai svarbi gyvenimo dalis, gal net visas gyvenimas. Visos šventės metu šokių grupes nuotaikingai pristatinėjo vedantieji – Lentvario kultūros rūmų specialistas Eugenijus Kornyšovas bei radijo „Geras FM“ laidų vedėjas Rolandas Janaudis. Taip pat didžiajame kino salės ekrane buvo rodomi įspūdingi video pristatymai apie šokį bei dalyvius. Už aktyvų dalyvavimą bei meilę šokiui dalyviams padėkas teikė Lentvario kultūros rūmų direktorė Ieva Skaistytė.

Džiaugiamės, kad visa senoji kino salė buvo užpildyta mylinčiais šokį, muziką ir aktyvų laisvalaikį jaunais žmonėmis. Jų tarpe taip pat buvo Trakų rajono savivaldybės tarybos narė Teresa Solovjova bei jaunimo ir turizmo skyriaus specialistė Ana Gornova. Tikimės, kad ne mažesnio susidomėjimo ir dalyvavimo sulauksime Gatvės muzikos šventėje, kuri vyks gegužės 16d. Bažnyčios gatvėje, Lentvaryje. Maloniai kviečiame visus grojančius bei dainuojančius aktyviai dalyvauti ir užlieti miestą muzikos garsais. Leiskime laisvalaikį kitaip, tuomet gyvenimas bus įvairesnis ir įdomesnis!

Kultūrinių renginių koordinatorė Viktorija Šamatovičienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *