Latvijos Saeimos delegacija viešėjo Trakų rajono savivaldybėje

Parašyta: 2016-05-10 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Gegužės 6 dieną Trakų rajono savivaldybėje svečiavosi Latvijos parlamento nariai.

Latvijos Respublikos Saeimos (Seimo) Viešojo administravimo ir vietos savivaldos komiteto delegacija: Sergejs Dolgopolovs, komiteto pirmininkas, Ainārs Mežulis, Ritvars Jansons,  Aldis Adamovičs – komiteto nariai, Kristīne Vitola, komiteto biuro vedėja, Madara Supe, komiteto konsultantė, lydimi Jurgitos Marcinkutės, Lietuvos Respublikos Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto biuro patarėjos, susitiko su Trakų rajono savivaldybės atstovais.

Svečiai bendravo su Marija Puč, Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotoja, Karolina Narkevič, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, Eleonora Kravčun,  Trakų rajono savivaldybės mero patarėja, Antanu Česlausku,  Trakų rajono savivaldybės Teisės, personalo administravimo ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėju.

Susitikimo metu svečiams buvo pristatyti Trakai ir Trakų rajono savivaldybės veikla. Svarbu pažymėti, kad Latvijos parlamento nariams buvo įdomu išgirsti bei aptarti Trakų rajono savivaldybės biudžeto sudarymą ir įgyvendinimą, vietos apklausų organizavimą bei tiesioginius merų rinkimus.

Latvijos parlamento nariai džiaugėsi turėdami galimybę atvykti į Trakus ir kiekvieną kartą į miestą pažvelgti naujai bei atrasti ne kiekvienam pastebimų vietų bei objektų.

Eleonora Kravčun,
Trakų rajono savivaldybės mero patarėja

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Latvijos Saeimos atstovai domėjosi Trakų rajono savivaldybės veikla


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *