Laukia ilga kelionė autobusu? Štai, kaip galite praleisti laiką

Parašyta: 2022-06-01 | Kategorija: Skelbimai, Trakai |

Vasara – kelionių ir savaitgalio ekskursijų metas. Svarstote, ką veikti autobuse, kad kelionė neprailgtų? Nesvarbu, ar keliaujate vienas, ar su draugų kompanija, šios idėjos padės jums likti užimtiems iki pat kelionės pabaigos. Praleiskite savaitgalį įsimintinai ir nenuobodžiaukite net autobuse!

Klausykitės tinklalaidės arba audioknygos

 

Jei ilgai važiuojate autobusu, tinklalaidė arba audioknyga yra puikus būdas praleisti laiką. Be to, taip išvengsite monotonijos klausydamiesi tų pačių grojaraščių! Galite nemokamai išbandykite tokias platformas kaip „Audible“ ar „Spotify“ ir klausytis įvairaus turinio. Bet kokia dominančia tema galite rasti tinklalaidę. Tai puikus būdas sužinoti ką nors naujo, o kol klausotės įrašo, galite daryti kitus dalykus iš šio sąrašo!

Kelionės bingo

 

Nors šiam užsiėmimui reikia šiek tiek pasiruošti, jis to vertas! Turėsite pagalvoti apie įprastus dalykus, kuriuos galite pamatyti kelionėje. Ar keliaujate per konkretų miestą? Galbūt yra gerai žinomų istorinių objektų, pro kuriuos jūsų grupė važiuos.

Gali būti smagu į bingo korteles įtraukti ir ne tokių dažnų daiktų: violetinių automobilių, nulūžusią medžio šaką ir pan. Ką norite įtraukti į bingo korteles, galite rinktis patys. Pabaigoje dalyviams netgi galite įteikti prizus – apdovanokite tuos, kas pirmas užpildė savo kortelę, kas užpildė keturis kampus, kas pirmas surinko bingo ir pan.

Žaiskite žaidimus telefone

 

Svarstydami, ką veikti ilgai važiuojant autobusu, galite atsisakyti telefono žaidimų, manydami, kad nebus Wi-Fi ryšio. Tačiau tokiu atveju vis tiek galite pramogauti su keliais žaidimais, kurie veikia ir neprisijungus prie interneto.

Pavyzdžiui, „Word Connect“ – galvosūkio tipo žaidimas, kuriame iš turimų raidžių bandoma sudėlioti žodžius. Smagus yra ir „Fruit Ninja“, kuriame žaidėjai pirštu pjausto skrendančius vaisius nindzių stiliumi, neleisdami gabalėliams nukristi ir neliesdami netikėtai atsirandančios bombos.

Kiti nuotaikingi telefono žaidimai, nereikalaujantys interneto ryšio:

  • „Ben Stein: It‘s Trivial“
  • „Downhill Xtreme Pro“
  • „Zen Pinball“
  • „Subway Surfers“
  • „Cocoto Kart HD“

Žiūrėkite mėgstamus filmus

„Netflix“ ir „Amazon Prime Video“ dabar siūlo atsisiuntimų galimybę, todėl televizijos laidas, serialus ir filmus galite parsisiųsti ribotam laikui ir žiūrėti bet kur. Taip pat galite naudotis autobuso Wi-Fi, jei yra, arba savo prieigos tašku ir mėgstamus filmus žiūrėti internetu.

Jei planuojate žiūrėti filmus ar klausytis muzikos, būtinai turėkite po ranka ausines, kad netrukdytumėte kitiems keleiviams. Kalbant apie elektrą, kai kuriuose autobusuose paprastai būna elektros lizdai. Tačiau bet kuriuo atveju yra pravartu pasiimti nešiojamą įkroviklį. Jis beveik neužima vietos bei gali praversti visos kelionės metu.

Užmegzkite pokalbį

Didžiąją kelionės dalį su jumis bus šalia sėdintys asmenys, todėl galite užmegzti pokalbį ir praskaidrinti nuotaiką bei atmosferą. Labai tikėtina, kad susirasite bendraminčių draugų ir išgirsite sau naudingų dalykų. Galbūt bendrakeleivis į kelionės tikslą traukia ne pirmą kartą ir gali pateikti vertingų pasiūlymų, ką aplankyti?

Nuotraukų tvarkymas ir redagavimas

 

Jei neseniai padarėte daug nuotraukų (pvz., pačios ekskursijos metu), kodėl nepraleidus kelionės autobusu laiko jų nesutvarkius ir nesuredagavus? Sureguliuokite apšvietimą, ištrinkite sugadintas nuotraukas, nusiųskite jas draugams bei šeimos nariams ir paruoškite socialiniams tinklams.

Patirkite skaitymo malonumą

 

Skaitymas yra ir malonus, ir lavinantis užsiėmimas. Ilga kelionė autobusu yra ideali proga atrasti laiko gerai knygai. Pramogaukite nagrinėdami tai, kas jums patinka: klasikinę istoriją, šiandienos laikraštį ar madų žurnalą.

Norintys sutaupyti vietos bagaže gali atsisiųsti mėgstamų leidinių elektronines versijas į išmanųjį įrenginį. Nors dauguma šių dienų autobusų turi modernius patogumus, tokius kaip stabilų Wi-Fi ryšį, pasirūpinkite, kad knygas galėtumėte skaityti ir neprisijungę prie interneto.

Kiti patarimai, paversiantys kelionę dar malonesnę

  • Pasiimkite antklodę ir kaklo pagalvę. Šie daiktai padeda jaukiai įsitaisyti ir miegoti kelionės autobusu metu. Be to, autobuse gali būti vėsu dėl oro kondicionierių, tad antklodė padės nesušalti. Taip pat rekomenduojama pasiimti papildomų drabužių sluoksnių, kad būtų šilta.
  • Naudokite ausų kištukus ir miego kaukę akims. Šie dalykai padės kelionės metu išlikti ramiems. Kiti keleiviai gali triukšmauti, laikyti įjungę šviesą arba atitraukti užuolaidas, taip jus nuolatos žadindami.
  • Įsidėkite užkandžių ir gėrimų. Nors autobusai paprastai kelis kartus sustoja, kad pasipildytų degalų ir žmonės galėtų nusipirkti ko nors užkąsti, galima sutaupyti įsidedant savo maisto.
  • Kartkartėmis išsitieskite. Net jei su savimi pasiėmėte užkandžių ir gėrimų, pasinaudokite sustojimo pertraukėlėmis, kad galėtumėte išlipti iš autobuso ir pramankštinti kojas. Tai padės jums jaustis ne tokiems išsekusiems, kai atvyksite į kelionės tikslą.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *