LEGO pagal vaiko lytį: ką pasirinkti?

Parašyta: 2019-03-13 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

PR

 

Apie LEGO kaladėles ir konstruktorius daugiau ar mažiau teko girdėti kiekvienam, tačiau kai ateina metas išrinkti mažyliams patiksiantį konstruktorių, situacija tampa pakankamai kebli. Nors įprastai kaladėles rekomenduojama rinktis pagal vaikučio amžių, dažniausiai vien tik šio aspekto neužtenka ─ pasirinkimas vis vien būna pernelyg platus, todėl pravartu atsižvelgti ir į mažylio lytį.

Daugelis LEGO konstruktorių tinka visiems vaikams, tačiau kai kurie rinkiniai susilaukia didesnio susidomėjimo berniukų ar mergaičių tarpe ─ atsižvelgdami į tai, išskyrėme pačias populiariausias jų serijas.

LEGO mergaitėms

LEGO DISNEY PRINCESS. Nesuklysime pasakydami, jog daugelis mergaičių paslapčia svajoja tapti princesėmis ─ šie LEGO rinkiniai padės įgyvendinti šias mažylių svajones! Magiškas Disnėjaus pasaulis ne tik leis atkurti puikiai pažįstamas pasakas ar filmukus, bet ir pasiūlys daugybę nepamirštamų nuotykių, todėl mažosioms princesėms tikrai neteks nuobodžiauti. Realios naudos taip pat bus: kurdamos savo scenarijus, mergaitės lavins kūrybiškumą ir fantaziją.

LEGO FRIENDS. Šviesios pastelinės spalvos, realų pasaulį atspindintys statiniai, kasdieniški nuotykiai ir labai skirtingos, tačiau savaip žavios pagrindinės herojės ─ tai tik dalis viso to, ką gali pasiūlyti konstruktoriai LEGO FRIENDS, kuriuos galite įsigyti paspaudę čia (https://pigu.lt/lt/kudikiams-ir-vaikams/zaislai/konstruktoriai-ir-kaladeles/f/lego/friends).

Mergaites jie žavi dėl galimybės susitapatinti su miestelio gyventojomis ir taip ne tik patirti daugybę nuotykių, bet ir susipažinti su svajonių profesijomis ar kitomis veiklomis. Ne viena mergaitė džiaugtųsi galėdama įsteigti savo aksesuarų parduotuvę, atidaryti meno studiją ar įsijausti į ligoninės gyvenimą ─ su šiais LEGO rinkiniais viskas tampa įmanoma!

LEGO ELVES. Jei pastebėjote, kad mažylę labiausiai žavi fantastiniai reiškiniai, nesuklysite joms išrinkdami šios serijos kaladėles. LEGO kūrėjai šiuos konstruktoriaus pritaikė mažųjų damučių poreikiams: pagrindinėmis herojėmis tampa dvi seserys, o bet kokie nerealūs sutvėrimai yra labiau žavūs nei grėsmingi. Tačiau žaidimai dėl to tampa tik dar įdomesni!

LEGO berniukams

LEGO TECHNIC. Šie LEGO konstruktoriai mažiesiems kūrėjams leis iš arčiau pažinti pačių įvairiausių transporto priemonių konstrukcijas ir patiems savo rankomis sukurti labai tikroviškai atrodančius statinius. Apie tai svajoja ne vienas technika susidomėjęs berniukas ─ jei manote, kad Jūsiškis jau pakankamai sumanus, kad susitvarkytų su tokia užduotimi, parinkę TECHNIK konstruktorių, maloniai jį nustebinsite.

LEGO CITY. Nors šios serijos koncepcija turėtų būti įdomi abiejų lyčių mažyliams, dažniausiai teigiama, kad pats statybinis procesas labiau sužavės mažuosius džentelmenus. Peržvelgus LEGO CITY asortimentą, būtų sunku su tuo nesutikti: sunkiai surastume mažylį, kuriam nebūtų įdomu sukonstruoti ir patruliuoti policijos automobilį, išbandyti sunkvežimio galią ar pasinerti į kvapą gniaužiančius gaisrininkų nuotykius! Didelis LEGO CITY konstruktorių pasirinkimas čia (https://pigu.lt/lt/kudikiams-ir-vaikams/zaislai/konstruktoriai-ir-kaladeles/f/lego/city).

LEGO NINJAGO. Azartiškos ir nuožmios kovos, vaikučių mylimi ir jau pažįstami herojai ─ taip trumpai būtų galima apibūdinti mums mažai pažįstamą nindzių pasaulį, kuris neabejotinai paliktų įspūdį mažosioms Jūsų atžaloms. LEGO NINJAGO kariai kovoja su blogio jėgomis ─ leiskite mažyliui prisijungti prie šių pajėgų ir drauge su kitais kovotojais įveikti net ir pačius rimčiausius priešus!

Tai ─ tik keletas daugiausiai dėmesio sulaukiančių LEGO rinkinių, tačiau jų neabejotinai surasite ir kur kas daugiau. Rinkdami tinkamiausią konstruktorių, nepamirškite atsižvelgti ir į mažylių pomėgius bei charakterį: daugybę sutaupyti leidžiančių pasiūlymų rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *