Lentvario dvaro teatro spektaklis „Sudie, vienatve“

Parašyta: 2021-09-06 | Kategorija: Kultūra, Lentvaris, Naujienos, Trakai |

Lentvario kultūros rūmai kviečia kartu švęsti Lentvario dvaro teatro penkių metų jubiliejų ir atvykti į spektaklį – vienos dalies, šešių scenų pjesę „Sudie, vienatve“, pastatytą remiantis Ivano Menčelio pjesės „Kapinių klubas“ motyvais.

Spektaklis pasakojama apie moterų draugystę bei amžiną gyvenimo ir mirties prasmės ieškojimą. Prieš keletą metų trys geriausios draugės: Dorisė, Liucilė ir Ida – palaidojo savo vyrus. Po šių netekčių jos tapusios dar artimesnėmis, susikūrė tradiciją – kiekvieną mėnesį eiti į kapines aplankyti buvusiųjų. Ši savotiška tradicija vienai iš draugių jau seniai tapo pagrindiniu gyvenimo prasmės šaltiniu, tuo tarpu kitai draugei tai tėra formalumas: ji aktyviai ieško naujo vyro, o trečioji yra kankinama didelių abejonių. Tose pačiose kapinėse moteris sutinka našlį, atėjusį aplankyti savo žmonos kapo. Ši pažintis pamažu perauga į gražų romaną.

Nors spektaklio pagrindinė tema, atrodo, rimta, tačiau pažadame, kad netrūks nei juoko, nei ašarų. Spektaklį režisuoja žymus Lietuvos aktorius, režisierius Jonas Vaitiekaitis. Pagrindinius trijų našlių vaidmenis atlieka Lolita Okunevičienė,  Aldona Meirovič ir Aleksandra Žarikova. Našlio vaidmuo atiteko Artūrui Virganavičiui. Taip pat vaidino Olga Kreičman ir Jonas Baliutavičius. Aktorių kostiumais rūpinasi Galina Kevličienė, o muzika ir šviesomis – Vytautas Vaitiekūnas ir Aleksandr Barabanov. Renginį organizuoja Lentvario kultūros rūmai, spektaklio rėmėjai: Trakų rajono savivaldybė ir UAB Etmonai.

Spektaklis vyks rugsėjo 12 d., sekmadienį, 16:00 val. Lentvario kultūros rūmuose (adresu: Klevų al. 20, Lentvaris 25109). Renginys nemokamas, būtinas galimybių pasas.

Lentvario kultūros rūmų inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *