Lentvario gimnazijų mokiniai praturtino akiratį bendrame Lietuvos–Lenkijos projekte

Parašyta: 2022-02-25 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Lentvario Motiejaus Šimelionio ir Henriko Senkevičiaus gimnazijos   moksleiviai praturtino savo akiratį, dalyvaudami tarptautinio projekto „Trakų ir Gižycko paveldo atvėrimas turizmui“ veiklose

Vasario 11–13 dienomis dvi Lentvario seniūnijos gimnazijų – Lentvario Motiejaus Šimelionio bei Henriko Senkevičiaus – delegacijos lankėsi Lenkijoje, Gižycko seniūnijoje.

Išvyka vyko plėtojant projektą „Trakų ir Gižycko paveldo atvėrimas turizmui“ pagal INTERREG programą Lietuva–Lenkija. Projektą įgyvendina Trakų rajono savivaldybės administracija kartu su Gižycko rajono savivaldybe.

Tai dar vienas abipusiškai praturtinęs susitikimas, kuris Lentvario gimnazijų  moksleiviams leido iš arčiau pažinti kaimyninės šalies kultūros paveldą ir jo tradicijas.

Projekte dalyvavo po keturis mokinius iš abiejų gimnazijų, kuriuos lydėjo Henriko Senkevičiaus gimnazijos direktorė Evelina Solovjova  ir Motiejaus Šimelionio gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Vita Sadauskienė.

Viešnagės metu lentvariečiai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose: gamino ekologiškus krepšius, kepė picas bei susipažino su Vilkasų miesteliu, įsitraukę į ,,Lobių medžioklę“. Mokiniai, viešėdami Lenkijoje, gyvai, per savo patirtis, susipažino su kaimynine šalimi, jos kultūra, istorija, kalba, pamatė, kaip įveiklinti paveldą, jį pritaikant turizmo plėtrai.   

Abi gimnazijos džiaugiasi bendra išvyka ir planuoja tęsti bendradarbiavimą įsijungdamos bei organizuodamos naujus projektus.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *