LENTVARYJE NUOTAIKINGAI PAMINĖTA TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Parašyta: 2015-05-29 | Kategorija: Kultūra, Lentvaris, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Saulėtą, šiltą ir giedrą gegužės 28-osios rytą Bažnyčios gatvė suskambo nuo linksmo vaikų klegesio – juos čia sutraukė vaikystės šventė „Miško puota“, kurią suorganizavo Lentvario kultūros rūmai. Sugužėjo vaikučiai iš „Šilo“ ir „Svajonėlės“ lopšelių darželių, Lentvario pradinės mokyklos bei Henriko Senkevičiaus gimnazijos, taip pat atskubėjo solistė Kamilė Kiudulaitė.

Susirinkus visiems dalyviams, pajudėjo šventinė eisena nuo Lentvario kultūros rūmų iki aikštės prie bažnyčios, o mažieji su pasididžiavimu nešė savo įstaigų vėliavas. Koncerte vaikai ne tik dainavo, šoko, deklamavo eiles, bet ir pasimokė vieni iš kitų įvairių žaidimų, dainelių. Koncertą nuotaikingai vedė ir visus linksmino energingosios bitutės (Rimantė Ingelevičiūtė ir Viktorija Šamatovičienė), o susirinkusius vaikučius, jų mokytojas, auklėtojas bei tėvelius tarptautinės vaikų gynimo dienos proga šiltai sveikino Trakų rajono savivaldybės tarybos narė bei Lentvario kultūros rūmų direktorės pavaduotoja Teresa Solovjova. Koncertinę šventės programą baigėme finaline visų dalyvių daina apie mažiausius miško gyventojus – „Vabaliukų dainele apie lietų“. O šventę vainikavo piešimas kreidelėmis – šį kartą aikštės grindinys virto spalvingu, pilnu gyvybės, knibždančiu mišku.

Džiaugiamės šiuo šauniu renginiu, suvienijusiu mažuosius lentvariečius linksmai, turiningai bei prasmingai pabūti kartu tarptautinės vaikų gynimo dienos proga.

 DSC_0390 DSC_0300

Lentvario kultūros rūmų informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *