Lentvaryje vykdytas beglobiams gyvūnams skirtas projektas

Parašyta: 2020-08-24 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos |

Rugpjūčio 8–9 d. Lentvaryje buvo vykdomas programos „Pagauk – sterilizuok – paleisk“ (PSP) projektas, kurio veiklos įgyvendinamos kaimo vietovėse – „CNR Bridge countryside project“. Per šias dvi dienas iš viso neatlygintinai sterilizuoti ar kastruoti keturiasdešimt septyni gyvūnai.

 

Šio projekto tikslai – valdyti benamių šunų ar kačių populiaciją, kontroliuojant jų dauginimąsi, plėtoti, tęsti kaimo vietovėse vykdomą „CNR Bridge“ projektą, skirtą benamių kačių ir šunų sterilizavimui, kastravimui, gydymui nuo ektoparazitų, endoparazitų, vakcinacijai nuo pasiutligės.

Tarptautinės gyvūnų globos organizacijos TASSO e. V. finansuoto ir organizuoto projekto sumanytoja ir vadovė dr. Gudrun Koller pasirašė sutartį su beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondo „Drauge“ vadovu Aleksandr Širinskij dėl šio projekto įgyvendinimo Trakų rajone. Jo metu gyvūnams operacijas atliko veterinarijos gydytoja Rasa Savickaitė, jai asistavo bei gyvūnų paruošimu rūpinosi veterinarijos felčerės Gintė Klimavičienė ir Jurga Nosevičiūtė. Prie sėkmingo įgyvendinimo prisidėjo ir visas būrys savanorių – dėkojame Indrei Savelytei, Tadui Kantautui, Dayanai Širinskajai, Gabrielei Radžiūnaitei, Jolantai Venciuvienei.

Beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondo „Drauge“ veikla skiriasi nuo kitų tuo, jog mes priimame įvairius daiktus iš aukojančių žmonių, juos parduodame, o visą gautą uždarbį skirstome taip:

  • Pagal galimybes reaguojame į skubius prieglaudų ar asociacijų prašymus dėl finansinės pagalbos.
  • Vykdome bei finansuojame arba iš dalies finansuojame PSP programas Trakų rajone.
  • Stengiamės ir pagal galimybes reaguojame į skubius prieglaudų maisto trūkumo prašymus visoje Lietuvoje.
  • Remiame prieglaudas daiktais, skirtais gyvūnų paklotams ir gyvenimo sąlygoms gerinti.
  • Mūsų parduotuvę galite rasti Bažnyčios g. 3, Lentvaryje, taip pat vykdome prekybą internetu – https://www.paramagyvunams.lt/.

Dėl daiktų priėmimo ar kitos informacijos galite kreiptis telefonu +370 658 09 939.

Beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondo „Drauge“ informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *