Lentvaryje vyras žmonos akivaizdoje įkrito į 30 metrų gylio šulinį, bet net neprarado sąmonės

Parašyta: 2018-05-15 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos |

Šeštadienio pavakarę, gegužės 12 d., Trakų rajone, Lentvaryje, į šulinį įkrito vyras. Per stebuklą jis liko gyvas. Įvykio vietoje prireikė rimtos gelbėtojų operacijos.

Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad pranešimas apie tai, jog Lentvario seniūnijoje į 35 metrų gylio šulinį įkrito vyras gautas 17.17 valandą. Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Ugniagesiai gelbėtojai vyrą ištraukė ir perdavė medikams. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Situacijų koordinavimo skyriuje 15min sužinojo, kad vyras įkrito į šulinį gyvenamojo namo kieme. Nelaimė įvyko šio vyriškio sutuoktinės akivaizdoje.

Moteris matė, kad vyras pasilenkė prie šulinio, kad į jį pažiūrėtų ar kažką padarytų. Netikėtai jis persisvėrė ir nugarmėjo žemyn. Šokiruota Lentvario gyventoja nubėgo į visai netoli jos namų esančią vietinę gaisrinę ir šaukėsi budinčių ugniagesių pagalbos. Tačiau pastarieji, įvertinę situacijos sudėtingumą, kreipėsi pagalbos į specialistus iš sostinės.

Netrukus iš Vilniaus atvykę gaisrininkų aukštalipiai, panaudoję specialią įrangą, nusileido į šulinio dugną.

Čia jokios klaidos nėra: PAGD patikslintais duomenis, šulinys iš tiesų yra maždaug 30 metrų gylio. Vandens jame nebuvo. Nukentėjęs vyriškis dugne laukė pagalbos, nepraradęs sąmonės. Nelaimėlį gelbėtojai apjuosė virvėmis ir pakėlė į viršų. Lentvarietis perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę. Tikslesnių duomenų apie jo patirtus sužalojimus kol kas nėra.

https://www.15min.lt


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *