Liberalai palydėjo vasarą

Parašyta: 2018-09-07 | Kategorija: Naujienos, Politika |

Kaip ir kasmet, baigiantis vasarai, smagu susitikti su bend­raminčiais, pasidalyti vasaros atostogų įspūdžiais bei mintimis apie rudens darbus ir, be abejo, apie Rugsėjo 1-ąją…

Iš pradžių sprendėme dalykinius klausimus: priėmėme į partiją naujus narius, pasitvirtinome naujus, pakoreguotus skyriaus nuostatus, pasveikinome jubiliejus švenčiančius bičiulius. Šis renginys – tai puiki proga ir pasidengti rudens gėrybių stalą, ir pasidalyti savo kulinarine išmone. Kaip ir visada, nepralenkiami vaišingumu buvo onuškiečiai ir aukštadvariečiai. Lentvariečiai vaišino rūkyta žuvimi, trakiečiai – nepakartojamo skonio varškės pyragu… O svarbiausia, turėjome galimybę paskanauti Trakų rajono savivaldybės merės Editos Rudelienės pagaminto plovo, Seimo narių Jono Liesio ir Juozo Baublio saldumynų.
Smagu buvo dalyvauti klausimų viktorinoje, muzikiniuose grupių pristatymuose, muzikanto Vytauto organizuotuose žaidimuose.
Džiaugiamės, kad nežiūrint į visas politines intrigas, besitęsiančias bylas, Trakų liberalų komanda draugiška, vieninga ir kaip niekad nusiteikusi darbais įrodyti savo vertę.

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Trakų skyriaus nariai įsiamžino bendroje nuotraukoje

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Trakų skyriaus inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *