Lietuvos mažųjų žaidynių II varžybų etapas

Parašyta: 2019-04-08 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Rūdiškės, Sportas, Trakai |

Kovo 26 d. Trakų lopšelio-darželio „Obelėlė“ sporto salėje vyko „Lietuvos mažųjų žaidynių“ II varžybų etapas, jame varžėsi penkios komandos, tai: Rūdiškių lopšelis-darželis „Pasaka“ (pedagogai Laura Abaravičienė, Tatjana Mečkovska), Lentvario lopšelis-darželis „Šilas“ (pedagogai Rasa Marcinkienė, Marina Borisenkova), Lentvario darželis-lopšelis „Svajonėlė“ (pedagogai Ilona Zagurskienė, Irena Šepeliova), Trakų lopšelis-darželis „Ežerėlis“ (pedagogai Audronė Palaimienė, Laima Četrauskienė), Trakų lopšelis-darželis „Obelėlė“ (pedagogai Kęstutis Jurkaitis, Indrė Bartusevičiūtė).

Lietuvos mažųjų žaidynių II varžybų etapo dalyviai

Visos komandos buvo nusiteikusios varžytis ir nugalėti. Lietuvos mažųjų žaidynių II etape buvo paruoštos penkios estafetės. Susirinkusius dalyvius pasveikino ir palinkėjo sėkmės Trakų lopšelio-darželio „Obelėlė“ l. e. direktoriaus pareigas Aldona Degutienė ir varžybų organizatorius, kūno kultūros mokytojas Kęstutis Jurkaitis. Estafečių maratonas prasidėjo po aktyvios mankštos. Komandos burtų keliu pasiskirstė varžymosi eiliškumą. Visos rungtys buvo intensyvios, todėl ir pedagogams teko aktyviai palaikyti ne tik savo komandas, bet ir pajusti jaudulį dėl savo auklėtinių. Su puikia nuotaika dalyviai įveikė visas estafetes. Geras emocijas ir piešimo gebėjimus dalyviai demonstravo pertraukos metu, kol pedagogai skaičiavo komandų surinktus taškus. Sudėjus visų rungčių laikus ir baudos sekundes, pirmą vietą užsitikrino Trakų lopšelio-darželio ‚Obelėlė“ komanda, antroje vietoje, surinkus vienodą taškų sumą, liko Lentvario lopšelis-darželis „Šilas“ ir Lentvario lopšelis-darželis „Svajonėlė“, kuriems šią poziciją reikėjo peržaisti viena pasirinkta estafete. Po papildomos peržaistos estafetės antrą vietą laimėjo „Svajonėlė“.

Kadangi pagal Lietuvos mažųjų žaidynių organizatorių nuostatus iš tokio skaičiaus komandų laureatais tampa dvi komandos, užėmusias pirmą ir antrą vietas pagal surinktus taškus, tai į paskutinį šių žaidynių etapą vyksta Trakų lopšelio-darželio „Obelėlė“ ir Lentvario lopšelio-darželio „Svajonėlė“ komandos. III LTMŽ etapas vyks Alytuje, kur bus pagerbti visi žaidynių laureatai.

Lietuvos mažųjų žaidynių II etapo organizatoriai Trakų lopšelio-darželio „Obelėlė“ dėkoja visiems dalyviams ir pedagogams už dalyvavimą ir geras emocijas, tikimės sekančiais metais aktyvaus dalyvavimo.

Kęstutis JURKAITIS,

 Trakų lopšelio-darželio „Obelėlė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojas

Indrės Bartusevičiūtės nuotr.

 

 

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *