Lietuvos paštas primena, kaip taisyklingai pakuoti siuntas

Parašyta: 2013-11-11 | Kategorija: Naujienos |

pakavimo gidas_A4_derinimuiArtėjant didžiosioms metų šventėms ir gyventojams siunčiant vis daugiau siuntų, Lietuvos paštas primena, kaip turi atrodyti tinkamai supakuota siunta. Siuntų pakavimo gidą jau nuo šios savaitės galima rasti kiekviename pašte.

„Viena pagrindinių priežasčių, kodėl siuntos turinys būna pažeidžiamas transportavimo metu – netinkama siuntos pakuotė. Kad išvengtume nesusipratimų ir gyventojų siuntos saugiai pasiektų gavėjus, paruošėme specialų pakavimo gidą, kuriame ne tik informuojame, kaip supakuoti įvairius daiktus, bet ir pateikiame taisyklingo adresavimo pavyzdžius“, – sakė Lietuvos pašto Vidaus kontrolės ir audito departamento vadovė Kristina Survilė.

Kad siunta saugiai pasiektų gavėją, jos pakuotė turi būti tvirta ir atlaikyti siuntoje esančių daiktų svorį. Tuščios siuntos ertmės turi būti užpildytos pakavimo medžiaga, kad siuntoje esantys daiktai nejudėtų ir nesitrintų.

Vidiniam siuntos užpildui turi būti naudojama pūslelinė plėvelė, popieriaus drožlės, raukšlėtasis („gofruotas“) kartonas, putplastis, vata, drožlės ar specialios fiksuojamosios putos, įpurškiamos į ertmes tarp daikto ir siuntos dėžutės kraštų. Skysčiai turi būti specialiuose induose, o šie – sandariai užkimšti ar užsukti.

Siunta turi būti užklijuota tvirta lipnia juosta apjuosiant siuntą per visą apimtį mažiausiai trijose vietose taip, kad transportuojama neplyštų ar neatsidarytų, nepažeistų kitų siuntų.

Lietuvos paštas primena, kad kokybiškam siuntos pristatymui taip pat svarbus ir taisyklingai užrašytas adresas. Kaip tinkamai adresuoti siuntą, galima pasitikslinti bet kuriame pašte, Lietuvos pašto internetiniame tinklalapyje www.lietuvospaštas.lt ar paskambinus informacijos telefonu 8 700 55400.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos bei finansinio tarpininkavimo paslaugas.

 


PR

Taisyklingas siuntų pakavimas labai svarbus, nes kiekvienas norime, kad siunta artimuosius arba verslo klientus pasiektų saugiai. Atrodo, kad viskas aišku, bet vis tiek dėl netaisyklingo siuntų supakavimo prarandama daug siuntų, siuntos pasiekia gavėją sudužusios, sulūžusios, pažeistos ir pan. Todėl tiek paštas, tiek siuntų tarnybos nuolat primena, kaip svarbu tinkamai supakuoti siuntas ir kaip tai padaryti.


Komentarai
  1. siuntos

    Manau apie tinkamą siuntų pakavimą galime rasti kiekvienos siuntų tarnybos puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *