Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas Lentvaryje

Parašyta: 2020-02-17 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Renginiai |

Vasario 16 d., sekmadienį, Lentvario kultūros rūmai kvietė lentvariečius švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną drauge.

 

Nuo ankstaus ryto aidėję bažnyčios varpai kvietė visus į Lentvario Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje aukojamas šv. Mišias už Lietuvos valstybę. Pasibaigus iškilmingoms šv. Mišioms, miestiečiai buvo kviečiami į Lentvario kultūros rūmuose vykusį Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, minėjimą. Vos tik įžengus pro pastato duris, visus pasitiko Lentvario kompleksinių paslaugų ir šeimos centro bendruomenė ir renginio lankytojams dalino simbolines atminimo dovanėlės – vėliavėles.

 

Renginio pradžioje, nuaidėjus paskutiniams Tautiškos giesmės akordams, buvo pristatyti į renginį atvykę garbingi svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Liesys, Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, Trakų rajono savivaldybės tarybos nariai: Teresa Solovjova, Jonas Kietavičius, Andrius Šatevičius ir Vygandas Lenkauskas, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius bei Lentvario seniūnas Vytas Rukšėnas. Po sveikinimo žodžių į sceną buvo pakviesti ir savo koncertą dovanojo Trakų meno mokyklos fanfarinis orkestras (dirigentas R. Podelis). Atliekant garsius ir visame pasaulyje žinomus kūrinius, gausus būrys atlikėjų džiugino miestiečių ausis ir padėjo sukurti jaukią atmosferą. Tarp atliekamų muzikinių kūrinių pasirodė Lentvario švietimo įstaigų skaitovai. Eiles deklamavo trys žavūs vaikinai, tai Lentvario M. Šimelionio gimnazijos skaitovas A. Stropus bei H. Senkevičiaus gimnazijos moksleiviai: Edvinas Matusevič ir Bogdanas Lukaševič. Koncertui einant į pabaigą, scenoje pasirodė Lentvario politinių kalinių ir tremtinių choras „Viltis“ (vadovas E. Barkovskij). Lentvario kultūros rūmų l.e.p. direktorius Dariuš Nedvecki visiems koncerto dalyviams įteikė padėkas. Už nuoširdų bendradarbiavimą, organizuojant Vasario 16-osios minėjimą, dėkojame Trakų meno mokyklai, Lentvario M. Šimelionio ir H. Senkevičiaus gimnazijoms, Lentvario kompleksinių paslaugų ir šeimos centrui bei Trakų rajono savivaldybei. Mūsų laisvė skaičiuoja jau antrą šimtmetį, tad jauskimės laisvi ir nepriklausomi, dalinkimės džiaugsmu ir pasiekimais, tikėkime šviesia mūsų tėvynės ateitimi!

 

Lentvario kultūros rūmų informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *