LR Seimo narė D. Mikutienė: pėsčiųjų perėjos privalo būti apšviestos!

Parašyta: 2015-11-19 | Kategorija: Naujienos, Politika, Seimas |
Pėsčiųjų perėja šalia Trakų geležinkelio stoties

Pėsčiųjų perėja šalia Trakų geležinkelio stoties

LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė reaguodama į gyventojų prašymus ir nuogąstavimus dėl Vilniaus gatvėje esančios pėsčiųjų perėjos apšvietimo, šalia Trakų geležinkelio stoties, kreipėsi į Trakų rajono savivaldybės merę ir administracijos direktorių.

Gyventojų teigimu, tamsiu paros metu ši perėja, šalia Trakų geležinkelio stoties, nėra apšviesta, jos prieigos taip pat. Apšvietimo stulpai yra nutolę nuo minimos perėjos ir jos neapšviečia taip, kaip tai turėtų būti padaryta, todėl sukeliama grėsmė pėsčiųjų saugumui.

Šioje gatvėje dideli mašinų ir pėsčiųjų srautai, žmonės atvykę į Trakus traukiniu eina būtent per šią pėsčiųjų perėją, todėl, nedelsiant būtina reaguoti ir imtis priemonių, kurios užtikrintų žmonių saugumą, garantuotų saugų pėsčiųjų ėjimą per pėsčiųjų perėją.

„Pastatant papildomą apšvietimą prie minėtos pėsčiųjų perėjos tiek pėstieji, tiek transporto priemonių vairuotojai jaustųsi saugesni, kai ši atkarpa būtų apšviesta ir jos prieigos būtų matomos ne tik šviesiu paros metu, bet ir sutemus. Užtikrinant pėsčiųjų saugumą, pėsčiųjų perėjos privalo būti apšviestos!“ – teigė LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *