LSA atstovai siekia užmegzti artimesnius ryšius tarp Lietuvos ir Azerbaidžano savivaldybių

Parašyta: 2015-11-25 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Lapkričio 15–19 dienomis Azerbaidžane lankėsi Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) delegacija, kuri susipažino su Azerbaidžano vietos savivaldos sistema bei užmegzė  bendradarbiavimo ryšius su šios šalies savivaldybėmis.

Šis vizitas inicijuotas Azerbaidžano miestų, rajoninių ir kaimiškųjų savivaldybių asociacijų, kurių atstovai Lietuvoje lankėsi liepos mėnesį. LSA delegaciją sudarę LSA prezidentas, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas, LSA direktorė Roma Žakaitienė, Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė bei Akmenės,  Pasvalio rajonų, Birštono merai susitiko su Bigadansko, Mingeceviro, Gobustano savivaldybių atstovais bei kolegomis iš minėtų asociacijų.

Lietuvos savivaldos atstovai taip pat susitiko ir su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Azerbaidžane Valdu Lastausku, kuris pabrėžė, jog palaiko bendradarbiavimo tarp abiejų šalių savivaldybių iniciatyvą.

Lapkričio 18 dieną LSA prezidentas R. Malinauskas ir direktorė R. Žakaitienė susitiko su Azerbaidžano mokesčių viceministru Sahiru Mammadku Hanovu (Sahir Mammadk Hanov) ir aptarė Azerbaidžano investicijų Lietuvoje galimybes.

Azerbaidžanas turi 1608 savivaldybes.

LSA ir Trakų rajono savivaldybės informacija

LSA delegacija Azerbaidžane susitiko su šios šalies savivaldybių atstovais


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *