LVŽS Trakų skyriaus teniso mėgėjų turnyras

Parašyta: 2018-07-05 | Kategorija: Naujienos, Politika, Renginiai, Sportas, Tiltai |

Pirmąjį liepos mėnesio sek­madienį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Trakų skyriaus nariai ir svečiai susirinko Alvydo Versecko ūkyje, esančiame Tiltų kaime. Ūkininkas savo pastatuose yra įrengęs du puikius teniso kortus, kuriuos išmėginti galėjo visi atvykę svečiai, o drąsiausi varžėsi dėl turnyro taurės. Nors turnyras ir buvo pirmasis, tačiau jis sulaukė nemažai dėmesio, kai kurie dalyviai atvyko net iš Kauno ir Vilniaus.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Trakų skyriaus nariai ir svečiai susirinko Alvydo Versecko (stovi su katinu) ūkyje, kur pirmąkart surengtas teniso mėgėjų turnyras. Pirmas iš kairės – LVŽS Trakų skyriaus pirmininkas Vladyslav Kravčun

LVŽS Trakų skyrius dažnai organizuoja įvairius sporto renginius, tačiau teniso mėgėjų turnyrą organizavo pirmą kartą. Tokia idėja kilo netikėtai ir gana spontaniškai, tačiau tiek dalyviams, tiek svečiams organizuota šventė patiko. Turnyras buvo puiki vieta ne tik pasportuoti lietingą dieną, tačiau ir pasišnekučiuoti bei pailsėti nuo darbų.
Dažnai sakoma, kad lauko tenisas yra brangus sportas ir dažniausiai tai yra miesto gyventojų užsiėmimas, tačiau šis turnyras tai paneigia. Jame apsilankė ir pirmą kartą raketes į rankas paėmė Tiltų kaimo gyventojai, o šeimininkas juos mielai priėmė pasisvečiuoti. Organizuoti sporto renginiai parodo, kad visi gali sportuoti ir turi turėti galimybę išmėginti visus sportus, nepriklausomai nuo gyvenamos vietos ar pajamų dydžio.
Patį mėgėjų teniso turnyrą, skirtą Liepos 6-ąjai paminėti, laimėjo ūkininko duktė Akvilė Verseckaitė, kuri be vargo įveikė visus varžovus ir nė karto nesuklupo. Visi prizininkai buvo apdovanoti, o nugalėtojai atiteko pirmojo turnyro taurė.
Ateityje planuojama ir toliau plėsti šį bei kitus sportus visame rajone bei tikimasi pritraukti kuo daugiau žmonių sveikai ir aktyviai praleisti laiką.

Karolis SAVICKIS
Autoriaus nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *