Mano smagiausia vasaros stovykla

Parašyta: 2018-08-09 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Ši dienos stovykla, kuri vyko nuo liepos 30 d. iki rugpjūčio 3 d., buvo pati smagiausia, geriausia, aktyviausia ir linksmiausia per visus mano 11 metų. Pradžioje jaučiausi nedrąsi, bet kai susipažinau su vadovėmis Ugne Banevičiūte-Karpovičiene ir Indre Budėniene bei  kitais 27 stovyklautojais nuotaikos pasikeitė.

Kiekvieną dieną vadovės mus kviesdavo į ekskursijas skirtingose miesto vietose. Pirmiausiai apsilankėme pas Trakų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gaisrininkus. Jie aprodė, kaip gyvena, ir atsakė į visus stovyklautojų užduotus klausimus, leido pasimatuoti jų rūbus, užsidėti šalmus ir smagiausia – įlipti į gaisrinės mašiną.

Antrąją dienos pusę dažniausiai atsigaivindavome ežere bei žaisdavome lauko žaidimus.

Taip pat mums buvo vedamos įdomios edukacijos Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje. Joje piešėme ir žaidėme proto mūšį, skaitėme. Dar turėjome galimybę susipažinti su narų darbu. Buvo labai įdomu. O paskutinę stovyklos dieną mokėmės šokti gatvės šokius.

Visas keliones lydėdavo pokalbiai su naujais draugais, juokas, šypsena. O vakare dalinausi patirtais nuotykiais su namiškiais. Penktadienį aplankė trumpas liūdesys, nes žinojau, jog tai paskutinė diena. Bet liko neišdildomi įspūdžiai ir puiki nuotaika.

„Ačiū“ Kūno kultūros ir sporto centrui, Trakų rajono savivaldybei bei Trakų viešajai bibliotekai, vadovėms bei stovyklos draugams, kad stovykla buvo tokia puiki.

Rūta MI6KAUSKAITĖ,

stovyklos dalyvė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *