„Medaus pusryčiai“ su „Serenados“ muzika

Parašyta: 2019-12-02 | Kategorija: Bitininkystė, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Lapkričio mėnesį Trakų rajone organizuotas Verslo mėnuo, kuriuo metu vyko Atvirų durų dienos, buvo organizuojamos išvykstamosios išvykos į įmones. Į Verslo mėnesio renginius buvo įtraukti ir „Medaus pusryčių“ renginiai.

„Medaus pusryčių“ dalyviai

Pirmoji „Medaus pusryčių“ diena visus medaus ir bičių mylėtojus sukvietė į poilsio centrą „Salos“ Trakuose lapkričio 18 d. Kitą dieną vyko antrieji „Medaus pusryčiai“. Į Trakų neįgaliųjų užimtumo centrą sugužėjo visi norintys ne tik sužinoti apie bites ir jų produktų tiekiamą naudą žmogaus sveikatai, bet ir susipažinti su centre vykdomomis edukacinėmis programomis, neį­galiųjų kuriamais rankdarbiais. Renginyje dalyvavo ir kalbėjo UAB „Medicata“ direktorius Sigitas Vasiliauskas, Trakų bitininkų draugijos narys Virginijus Kondrotas, Ukmergės bitininkų draugijos pirmininkas Linas Kazėnas, LR Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos departamento direktoriaus pavaduotoja dr. Asta Kandratavičienė, Trakų sveikatos biuro atstovai, Vilniaus m. neįgaliųjų organizacijų atstovai, Trakų rajono Verslo mėnesio dalyviai. O kad susitikimas būtų šiltas ir jaukus, susirinkusiųjų širdis muzikinėmis natomis palietė Trakų kultūros rūmų instrumentinis ansamblis „Serenada“ (vad. Kastytis Mikiška).

 

Trakų kultūros rūmų instrumentinio ansamblio „Serenada“ nariai – (iš kairės) Ieva Tijūnėlienė, Rasa Mikiškienė ir Kastytis Mikiška (vadovas)

 

Kalba Trakų neįgaliųjų užimtumo centro direktorius Juozas Norinkevičius

 

 

„Medaus pusryčiuose“ dalyvavo: (iš kairės) UAB „Medicata Filia“ direktorius Sigitas Vasiliauskas, Trakų r. bitininkai Virginijus Kondrotas ir Albertas Jakubauskas

„Trakų žemės“ inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *