Merė Seime klausėsi šalies Prezidentės D. Grybauskaitės pranešimo

Parašyta: 2019-06-14 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Birželio 11 dieną Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė dalyvavo Seimo posėdyje, kuriame šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė dešimtąją metinę ataskaitą. Joje pateiktame savivaldybių kontekste įžvelgiami ir mūsų rajono savivaldybės gerieji pokyčiai.

Rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė (pirma iš kairės) kartu su kitų savivaldybių merais Seime klausėsi Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinio pranešimo

Prezidentės metinio pranešimo, kuriame apžvelgiama šalies padėtis, vidaus ir užsienio politika, klausėsi Seimo, Vyriausybės nariai, šalies savivaldybių merai, visuomenės atstovai.

„Manau, kad Lietuvos savivaldybių merų dalyvavimas šiame renginyje padeda būti šalies įvykių sūkuryje, išmanyti aktualią situaciją, problemas, tikslus, siekius ir kartais iš gana lokalios kasdienės specializacijos pereiti į globalų, pasaulinį mąstymą. Įsimintina, kad pranešime buvo išskirta šalies mokslo pažanga, kultūros ir meno laimėjimai, politinių partijų atsinaujinimas, atvirumas jaunimui, stipri ir vis stiprėjanti teisinė sistema. Įvardintos daugiau kaip 1 000 socialinių iniciatyvų, vykdomų visose 60 savivaldybių. Tikrai džiaugiuosi, kad Trakų rajono savivaldybė patenka į minimų pasiekimų sąrašus ir dėkoju Prezidentei už dešimt metų kartu, ne vieną kartą išklausytą žodį, dėmesį mūsų savivaldai, nevyriausybinių organizacijų veiklai“, – savo mintimis dalijosi merė E. Rudelienė.

 

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *