Merės Editos Rudelienės padėka rinkėjams

Parašyta: 2020-10-30 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Seimas, Trakai |

Brangieji,

noriu nuoširdžiai padėkoti už man skirtus balsus tiek pirmajame, tiek pakartotiniame rinkimų ture. Ačiū už tikėjimą manimi kaip Jūsų atstove Seime. Rezultatai parodė, jog dalis gyventojų norėjo mane matyti nacionalinėje politikoje, kurioje, pripažinkime, iki šiol trūko lyderiaujančių savivaldos gyvenimą išmanančių atstovų. Jūs nusprendėte, kad turiu likti Jūsų mere, toliau darbuotis savivaldoje, kartu su Jumis kurti ir puoselėti Trakų kraštą. Ir tikrai neslėpsiu – ši nuomonė mane džiugina bei motyvuoja. Esu pasiruošusi tęsti pradėtus darbus ir imtis naujų.

 

Noriu pasidžiaugti, kad Liberalų sąjūdis pelnė net trylika mandatų ir bus valdančiojoje daugumoje. Partija jau aptarė pozicijas ir pagrindinius principus, kuriuos sieks įtraukti į koalicinę sutartį. Itin džiugu, kad greta svarbiausių programos sričių, prioritetu pažymėta ir regionų politika,  savivaldos stiprinimas. Jau patvirtinta derybų grupė, į kurią buvau įtraukta ir aš, kaip Liberalų sąjūdžio pirmininkės pavaduotoja. Tikiu, kad šie rezultatai turės įtakos ir sklandžiam tolimesniam savivaldybių darbui, didesnio savarankiškumo bei sklandesnio bendradarbiavimo su Vyriausybe užtikrinimui. Ypač džiaugiuosi Liberalų sąjūdžio sėkme ir tikiu, kad per šiuos metus savivaldybės gyvenimas dar labiau keisis! Tik į gerąją pusę!

 

Apgailestauju, jei kažkam mano sprendimas kandidatuoti į Seimą sukėlė abejonių dėl mano priesaikos rajono gyventojams tikrumo. Šešerius metus nuoširdžiai dirbau ir visuomet dirbsiu rajono žmonių labui, nesvarbu kokiose pareigose bebūčiau. Mano sprendimas dalyvauti rinkimuose priimtas ne be Jūsų paskatinimo. Šiandien lieku čia, rajone, kartu su Jumis. Laukia nauji iššūkiai, darbai, projektai, susitikimai. Tikiu, kad dar ne vienerius metus kartu kursime mūsų mylimą kraštą.

 

 Dar kartą ačiū už tikėjimą ir pasitikėjimą. Iki malonių susitikimų!

Su LR liberalų sąjūdžio pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen (kairėje)

Jūsų merė –

Edita RUDELIENĖ

 

Užs. Nr. 692

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *