Metų pabaigai – „Grybų karas“

Parašyta: 2016-01-06 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Trakai |
4

Akimirkos iš Trakų Karališkojo spektaklio „Grybų karas“

Praėjusiais metais Trakų Karališkasis teatras pateikė žiūrovams dvi premjeras – rudenį buvo parodytas naujas spektaklis V. Korostyliovo ir G. Nachucrišvilio „Pirosmani“ (režisierius Levanas Sepašvilis), o jau gruodžio pabaigoje – spektaklis vaikams pagal Justino Marcinkevičiaus eiles „Grybų karas“ (režisierius Robertas Čuta).

Pasak režisieriaus R. Čutos, spektaklį vaikams buvo pasirinkta statyti dėl to, jog per visą Trakų Karališkojo teatro 25 – erių metų gyvavimą spektaklių vaikams buvo vos vienas kitas, be to, kalėdinių švenčių laikotarpis – pats tinkamiausias laikas vaikiškiems spektakliams.

Per „Grybų karą“ Trakų kultūros rūmuose buvo ne tik beveik pilna salė žiūrovų, bet ir beveik pilna scena artistų – iš viso statant spektaklį buvo užimta daugiau nei pusė šimto žmonių. Vaidino ir Trakų Karališkojo teatro artistai, scenoje pasirodė ir jaunieji šokėjai – įvairius šokančius grybus vaidino Trakų kultūros rūmų šokių studijos „Gija“ (vadovė Loreta Januškienė) šokėjai bei Trakų meno mokyklos šokėjai (vadovė Vida Bagdonienė). Galiausiai scenoje pasirodė ir Kalėdų Senelis.

„Džiugu, kad buvo surengtas toks kalėdinis renginys, – sakė Trakų kultūros rūmų direktorius Edvard Keizik. – Tikiuosi, kad tai taps gražia tradicija“.

Trakų Karališkasis teatras planuoja parodyti „Grybų karą“ minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Teatro 25 – mečio minėjimą žadama surengti gegužę.

Trakų kultūros rūmų informacija

Aleksandro Aziulevičiaus nuotraukos.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *