Miegamojo lovos atlošas, arba būtina patogaus poilsio sąlyga

Parašyta: 2021-10-30 | Kategorija: Skelbimai, Trakai |

Rinkdamiesi miegamojo lovą, didžiausią dėmesį skiriame čiužiniui, nes nuo jo priklauso mūsų miego kokybė. Sutelkdami dėmesį į miego pagrindą, dažnai pamirštame lovos atlošo svarbą ir naudingumą. Tad apžvelkime, kokios yra atlošo funkcijos ir kodėl naudinga atkreipti dėmesį į jį.

Atlošo dizainas ir išpildytas kambario stilius

Nesuklysime teigdami, jog pagrindinis miegamojo akcentas yra lova. Nepriklausomai nuo namų interjero stiliaus, dvigulės lovos, turinčios atlošus, sukuria papildomą interjero detalę miegamajame. Rinkdamiesi miegamojo lovą, didžiausią dėmesį skiriame čiužiniui, nes nuo jo priklauso mūsų miego kokybė. Mėgstantiems subtilius akcentus patariama rinktis atlošus, kurie „susilieja“ su lova. Tačiau ieškantiems išskirtinumo siūlome dairytis baldų, kurių atlošai yra platesni ir susideda iš skirtingų spalvų mozaikos.

Visavertis komfortas

Dažnai galvojama, jog lovos atlošas yra tik dėl grožio, tačiau tai netiesa. Tiems, kurie mėgsta skaityti ar rašyti lovoje, atlošas yra itin naudingas, nes nuo jo priklauso patogi sėdėjimo pozicija. Pavyzdžiui, kitaip nei nedidelis atlošas, aukšta ir minkšta gaminio dalis leis patogiai atsiremti ir taisyklingai sėdėti.

Išmanių technologijų integravimas

Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie atlošai turi integruotus šviestuvus. Tai ypač patogu ir naudinga, jeigu mėgstate skaityti miegamajame iki vėlaus vakaro. Atloše integruoti šviestuvai palengvina kambario interjero kūrimą, nes nereikia papildomai ieškoti šviestuvų šalia lovos.

Kitas privalumas tiems, kurie dažnai naudojasi technologijomis yra integruotos USB jungtys. Šios suteikia galimybę neišlipus iš lovos įkrauti telefoną, kompiuterį ar išmanųjį laikrodį. Norint įkrauti prietaisus, nereikės ieškoti ir atpainioti laidų, esančių stalčiuose, o išmanųjį laikrodį galėsite užsidėti vos pabudę.

Išsirinkę tinkamą atlošą, galėsite ilgiau mėgautis knygomis ar lovoje skaityti mėgstamą žurnalą. Kaskart įėjus į miegamojo erdvę, jus pasitiks stilinga ir funkcionali lova. Gerai apgalvotos detalės užtikrins tiek kokybišką miegą, tiek naudingai praleistą laisvą laiką.

PR

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *