Mieli skaitytojai, prenumeratoriai, rėmėjai

Parašyta: 2022-01-01 | Kategorija: Trakai |

Kalėdų eglė apžvalgos aikštelėje priešais Trakų Salos pilį. Jūratės Buivienės nuotr.

Sveikiname visus Jus ir Jūsų šeimas praėjusių šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga. Tikime bei norėtume ir ateinančiais metais su Jumis bendrauti, sulaukti Jūsų gerų naujienų, pranešimų, sveikinimų ir žinių apie teigiamus dalykus, vykstančius Jūsų aplinkoje.

Visų pirma, norime Jums padėkoti, kad skaitote, prenumeruojate, remiate Trakų rajono laikraštį „Trakų žemė“. Jį galima skaityti visose Trakų rajono ir Elektrėnų savivaldybių viešųjų bibliotekų filialuose. Visiems mums, Lietuvos piliečiams, Trakų žemė yra mūsų valstybės, tautos, civilizacijos lopšys, todėl jos istorija yra brangi kiekvienam skaitytojui. Mūsų laikraštis rašo apie viską, kas vysta Trakų rajono gyvenime, kaip dirba mūsų valdžia, įstaigos, organizacijos, koks yra mūsų gyvenimas – kaip jis gerėja ir kas stabdo teigiamus pokyčius.

Stengiamės rašyti apie viską, tačiau mūsų išgalės yra kuklios ir viskas priklauso nuo to, kiek finansiškai Jūs remiate mūsų laikraščio leidybą, kuri kasmet brangsta, o mūsų įmonė negali pakelti kainų, nes prenumeratoriai ir skaitytojai turi kuklius finansinius išteklius. Dėl šios priežasties mūsų leidinį daugelis bažnyčių ir parapijų, įstaigų gauna nemokamai, tačiau mūsų įmonė už viską turi sumokėti, tad didžiausia finansinė parama mums yra prenumerata, skelbimai, užsakomieji straipsniai, kuriuos galite atskirti publikacijos pabaigoje matydami užsakymo numerį. Tai reiškia, kad už straipsnį užsakovas sumokėjo.

Žinoma, visiems „Trakų žemės“ prenumeratoriams nemokamai atspausdiname jų skelbimus, užuojautas, sveikinimus, pranešimus, prašome pasinaudoti šia lengvata ir ateinančiais metais. Beje, senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams, studentams, mokytojams yra taikomos nuolaidos prenumeratai.

Tikimės kitais metais naujų prenumeratorių, naujų mūsų laikraščio skaitytojų, laukiame Jūsų laiškų.

Laimingų Naujųjų metų!

„Trakų žemės“ ir „Vorutos“

redakcijų darbuotojai ir bendradarbiai


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *