Mieli Trakų krašto žmonės,

Parašyta: 2015-02-13 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Rūdiškės, Savivaldybė, Senieji Trakai, Tiltai, Trakai |

image description

Netrukus minėsime Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Tai viena įsimintiniausių datų Lietuvos valstybingumo kelyje – mūsų valstybės atkūrimo diena. Tai diena,  simbolizuojanti stiprybę, dvasią ir viltį, neatsiejamą nuo pagarbos mūsų šalies istorijai.

Po trejų metų minėsime savo valstybės atkūrimo 100-metį. Atsigręždami į praeitą šimtmetį, tolimus 1918 metus, suvokiame, kad laisvės ir nepriklausomybės negavome dovanų, o ją iškovojome sunkiose kovose. Praradę laisvę, sudėję aukas, patyrę netektis,  o prieš ketvirtį amžiaus laisvę vėl pasiekę, puikiai žinome jos kainą.

Vasario 16-oji – stebuklinga, kodu  ne vienai Lietuvos žmonių  kartai virtusi frazė. Į ją sudėta ilgus dešimtmečius puoselėta svajonė,  iš dvasios  jėgos simbolio virtusi realybe. Būdami laisvi, turime kuo džiaugtis, didžiuotis ir ką be galo branginti. Tad puoselėkime tas vertybes, kuriomis buvo grįstas Vasario 16-osios valstybės atkūrimo aktas.

Nuoširdžiai sveikiname  Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.

Edita Rudelienė   Trakų rajono savivaldybės merė

Marija Puč    Trakų rajono savivaldybės merės pavaduotoja

Jonas Liesys Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius

Karolina Narkevič  Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *