Mieli Trakų krašto žmonės,

Parašyta: 2015-06-19 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |
mikutiene1641edit

Dangutė Mikutienė

Šį sekmadienį renkamas Trakų rajono meras. Per tikrai ilgą rinkiminį periodą, tikiuosi turėjote galimybę susipažinti su kandidatų programomis, pabendrauti asmeniškai bei gauti atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Naujai išrinktos Trakų rajono savivaldybės Tarybos laukia atsakingas laikotarpis, kurio metu reikės darniai ir konstruktyviai dirbti, siekti kuo spartesnio investicinių projektų įgyvendinimo, tęsti pradėtus gerus darbus ir įvykdyti rinkiminius pažadus.

Tikiuosi, kad savivaldybės darbas su bendruomene bus atviresnis, demokratiškesnis, bus daugiau diskusijų svarbiais klausimais, daugiau pagarbos ir sutarimo mūsų rajone.

Dar kartą dėkodama visiems balsavusiems už mano kandidatūrą ir Darbo partijos sąrašą, kviečiu Jus aktyviai dalyvauti birželio 21 d. renkant Trakų rajono merą, pasirinkti kandidatą, kuriuo labiausiai pasitikite ir tikite, balsuojant sąžiningai ir atsakingai, kartu išreiškiant savo požiūrį į Trakų rajono ateitį ir pradėtų darbų tęstinumą.

Kandidatams  linkiu garbingos rinkiminės kampanijos.

Pagarbiai,

Darbo partijos Trakų rajono skyriaus pirmininkė

Dangutė Mikutienė

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Darbo partijos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašo sąskaitos. Užs. Nr. 679

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *