Mikroautobusų nuoma Vilniuje: saugumas bei patogumas

Parašyta: 2017-11-30 | Kategorija: Lietuva, Naujienos |

Kaip galima suprasti iš pavadinimo, mikroautobusas yra mažas autobusas, kuris, atsižvelgiant į tikslų dydį, gali vežti nuo 12 iki 20 žmonių. Šis autobuso tipas yra idealus įvairiems tikslams, tačiau jį pirkti dažniausiai neapsimoka. Todėl geriausia mikroautobusą išsinuomoti. Pavyzdžiui, jeigu planuojate kelionę su draugų kompanija, bet nenorite važiuoti atskirais automobiliais, galite išsinuomoti mikroautobusą bei keliauti visi kartu. Tai tik viena iš daugelio priežasčių, kodėl mikroautobusų nuoma Vilniuje yra puiki bei reikalinga paslauga.

Sutaupysite pinigų

Kai nuomojate mikroautobusą keliauti iš vienos vietos į kitą, sutaupote daug pinigų, palyginti su kelių lengvųjų automobilių automobilių nuoma. Paprastai sutaupoma degalams ir nuomos paslaugoms. Mikroautobuso nuoma gali kainuoti mažiau, palyginus su kitų rūšių transporto priemonių nuoma.

Be to, įdomiau keliauti kartu.Kuo didesnė draugų kompanija keliauja viena transporto priemone, tuo linksmiau, kelionė neprailgsta.

Saugesnė kelionė

Kai daugybė žmonių keliauja kartu, labai svarbu užtikrinti jų saugumą. Be to, daugelyje vietovių mikroautobusas yra stabilesnis bei saugesnis nei kitos transporto priemonės. Svarbu turėti patyrusį vairuotoją, kuris saugiai jus nuveš iš taško A į tašką B.

Užima mažiau vietos automobilių stovėjimo aikštelėje

Kai keliaudami kur nors pakeliui sustojate ar pasiekę kelionės tikslą parkuojatės automobilių aikštelėje,mikroautobusas yra kur kas patogesnė transporto priemonė negu lengvieji automobiliai. Juk jeigu vyksite į kelionę su didele draugų kompanija, jums neužteks vieno lengvojo automobilio. Turėsite važiuoti keliais atskirais, todėl didesnė tikimybė, jog susidursite su parkavimo problemomis. Kiekvienam automobiliui reikės rasti atskirą vietą. Keliaujant mikroautobusu užteks vienos parkavimo vietos.

UAB „Autotransa” teikia kokybiškas mikroautobusų nuomos paslaugas. Nuomojame tik saugius, techniškai tvarkingus mikroautobusus. Galite rinktis iš keturių Mercedes-Benz Sprinter 20 vietų mikroautobusų. Jie yra pagaminti 2007, 2008, 2016 bei 2017 m.

Visi mikroautobusai turi panoraminius langus; oro kondicionierius, palaikančius optimalią temperatūrą salone; patogias bei minkštas sėdynes, kad net ilgų kelionių metu jaustumėtės komfortiškai; vaizdo bei garso aparatūrą; prailgintą bagažinę, kad tilptų visų keleivių daiktai; lentynėles virš keleivių. Taigi jie yra labai patogūs ir puikiai pritaikyti įveikti net didžiausius atstumus.

UAB „Autotransa” nuomojami mikroautobusai tinkami įvairiais atvejais: vietiniams bei tarptautiniams pervežimams, pažintinėms ekskursijoms, darbuotojų vežimui bei įvairių renginių aptarnavimui.

Mumis tikrai galite pasitikėti, nes esame jau 13 metų veikianti keleivinio transporto įmonė. Mumis pasitiki daugybė Lietuvos ir užsienio kompanijų, kurios įsitikino itin aukšta mūsų teikiamų paslaugų kokybe, išskirtiniu dėmesiu kiekvienam klientui, jo poreikiams. Turime daug patirties organizuojant turizmo, sporto, verslo, kultūrines keliones, pervežant keleivius iki darbo vietos ir atgal. Siūlome aukštos kokybės paslaugas už prieinamą kainą.

Jeigu norite išsinuomoti mikroautobusą, pasinaudokite mūsų įmonės paslauga mikroautobusų nuoma Vilniuje.

PASINAUDOKITE NUOMOS PASLAUGOMIS JAU DABAR

 


PR

Šiais laikais automobilių nuoma yra itin paklausi, tačiau kai kurie iš mūsų vis dar gana atsargiai ir su nepatiklumu vertina tokias paslaugas. Tokios abejonės visiškai nepagrįstos, tuo galite įsitikinti vieną kartą išbandę mikroautobusiukų nuomą ir visai nesvarbu, koks Jūsų maršrutas: pažintinė kelionė ar tarptautinis pervežimas, ekskursija ar tiesiog išvyka su gerais draugais. Bet kuriuo atveju, Jūs ne tik sutaupysite, galėsite vežti didesnį skaičių žmonių, bet saugiau pasieksite reikiamą tikslą, kadangi automobiliai techniškai tvarkingi, prižiūrėti. Juk svarbiausia – saugumas!

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *