Ministrę A. Pabedinskienę sudomino Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro patirtis

Parašyta: 2016-03-23 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Seimas, Trakai |

Vakar Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre lankėsi socialinės paramos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Su šio centro veikla pakvietė susipažinti Seimo narė Dangutė Mikutienė, susitikime dalyvavo rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, savivaldybės administracijos   direktorius Jonas Liesys, savivaldybės Vaiko teisių skyriaus vedėja Alina Kuleš.

Su centro veikla, darbo kryptimis ir jau pasiektais rezultatais supažindino centro direktorė Loreta Bologovaitė, jos pavaduotoja Aušra Lučinskaitė.

 Susidomėjusi su tik pernai savo veiklą pradėjusios  įstaigos gerąja patirtimi, ministrė paragino kūrybiškai spręsti kiekvieną iškylančią problemą, ieškoti galimybių, kaip iš įvairių šaltinių pritraukti papildomų lėšų ir tokiu būdu ne tik gauti reikiamą finansavimą, bet ir sukurti pridėtinę  vertę. Merė E. Rudelienė pastebėjo, kad rajono savivaldybė visada džiaugiasi įgyvendinamais projektais ir noriai prisideda savo lėšų dalimi, kad šie projektai būtų įgyvendinami ir teiktų naudą žmonėms.

Susitikime su seniūnijose dirbančiais socialiniais darbuotojais diskutuota apie darbo gerinimo galimybes, naujas jo formas. Ministrė pabrėžė prevencinio darbo svarbą, kuriam kaip tik rajono savivaldybės socialinės įstaigos skiria nemažai dėmesio. E. Rudelienė pasidžiaugė, kad kaip tik pastaruoju metu seniūnijose rengiami gyventojų susitikimai su socialiniais darbuotojais, kuriuose stengiamasi įsigilinti į skaudžiausias socialiai pažeidžiamų žmonių problemas ir suskubti jiems padėti.

Svečiai pabendravo su vaikų dienos centro lankytojais,  susipažino su jų užsiėmimais ir gavo dovanų jų rankomis atliktų darbelių. Šiuo metu šį centrą lanko per 20 vaikų, kurie atvežami iš Trakų ir Senųjų Trakų seniūnijų. Centre taip pat gyvena šešios motinos su vaikais, gavusios laikiną prieglobstį ir su centro specialistų pagalba žengiančios dvasinės darnos link.

Susitikime su ministre buvo pastebėta, kad labai svarbu  padėti žmogui, kai jis atsiduria  užribyje, bet dar svarbiau – tam užkirsti kelią. Būtent pagal šias nuostatas stengiasi dirbti Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras, su kurio veikla susipažino ir ministrė A. Pabedinskienė.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Socialinės paramos ir darbo minsitrės A. Pabedinskienės viešnagės Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre akimirkos.  Sigitos Nemeikaitės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *