Modernaus interjero stiliaus idėjos jūsų kambaryje

Parašyta: 2021-11-14 | Kategorija: Skelbimai, Trakai |

Prijaučiate minimalistinėms idėjoms, siekiate paprasto, erdvumo pojūčio suteikiančio namų interjero dizaino, siekiate darnios, harmoningos, kokybiškos įvairovės? Šiuolaikinis modernus interjero stilius yra kaip tik tai, ko ieškote. Kviečiame susipažinti!

Pagrindiniai modernaus interjero stiliaus principai

Kuo šis interjero stilius unikalus ir įdomus? Sprendimai tokiu stiliumi dekoruojant kambarį yra dažnai labai paprasti, bet drąsūs ir kokybe remiami, todėl stulbinantys. Modernūs baldai yra tiesių ir aiškių linijų, dažnai įvairinti medžio detalėmis, labiausiai vertinama jų savybė yra funkcionalumas. Koloritas tokiame interjere dominuoja vienspalvis, arba ryškus ir kontrastingas. Siekiama visapusiškai išnaudoti baldus, turimą patalpos erdvę. Geometrinės formos, griežtos, konkrečios baldų linijos, neutrali arba šilto, žemiško atspalvio spalvų paletė – yra tai, kuo jums reiktų vadovautis, jeigu trokštate išbandyti modernųjį interjero stilių.

Ryškūs dekoro elementai

Nors modernus stilius deklaruoja neutralų arba monochrominę spalvų gamą, kažkokie esminiai ir keli ryškūs dekoro elementai irgi yra vertinami. Pavyzdžiui, tamsios gobeleno užuolaidos apipavidalina arba suteikia jūsų kambariui tam tikrą nuotaiką, netgi „charakterį“, kuria jaukią, intymią atmosferą. Užuolaidos internetu – patogus būdas apžiūrėti ir išsirinkti jums tinkamiausias iš plataus ir spalvoto dieninių, naktinių ar tarpinio varianto užuolaidų pasirinkimo.

Užuolaidų tipai

Išsirinkti užuolaidas galite iš įvairių kokybiškų kolekcijų, remdamiesi savo namų interjeru ar to, ko galbūt visada norėjosi. Ispaniškos kolekcijos audiniai puikiai tinka pagalvėlių, lovatiesių siuvimui, taip pat kitoms interjero detalėms. Gėlėti raštai, įkvėpti itališkos romantikos ir klasikinio angliško stiliaus sukurs jūsų namuose tikrą pavasario nuotaiką ir gaivą.

Užuolaidos gali būti pagamintos iš žakardinių audinių, audžiamų pagal senas tradicijas, tačiau naudojant naujausias technologijas užtikrinant aukščiausius kokybės standartus. Sertifikuotos nedegių audinių užuolaidos įprastai skiriamos visuomeninės paskirties objektas, tokiems kaip viešbučiai, kavinės, teatrai ir kt. Šie audiniai pasižymi atsparumu ugniai, taip pat yra lengvai valomi, greitai išdžiūsta.

Modernus interjero stilius neįsivaizduojamas be ryškaus dekorų elementų – jų gali būti mažiau arba daugiau, tai individualus pasirinkimas. Tebūnie kokybiškos ir jūsų jaukumo standartus atitinkančios užuolaidos tampa kambario akcentu.

PR

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *