Motinoms koncertavo žvaigždės

Parašyta: 2015-05-05 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

zvonkuvienes-foto

 

Praėjusį sekmadienį Trakų kultūros rūmų žiūrovų salė vos neplyšo nuo žiūrovų gausos – Motinos dienos proga koncertą Trakuose surengė Katažina Zvonkuvienė.

Žiūrovai džiaugiasi

Pasak Trakų kultūros rūmų darbuotojų, tiek žiūrovų – tikrai daugiau nei 500 – retai susirenka net ir į nemokamus renginius Trakų kultūros rūmuose.

Nors renginys ir buvo mokamas, 5 eurus už bilietą sumokėję žiūrovai sakė nenusivylę. Pasak vienos iš žiūrovių – trakietės Onutės Dubinskienės – koncertas jai labai patiko. „Nežmoniškai patiko, – sakė apie koncertą O. Dubinskienė. – Nesitikėjau, kad bus toks geras. Patiko ir scenografija, ir įgarsinimas, ir pasirodžiusių atlikėjų kostiumai“.

Jubiliejus

Kartu su K. Zvonkuviene scenoje pasirodė tokie atlikėjai kaip „Pop Ladies“, šokėjas Dainius Dimša, „Kaštoninis choras“, Deivydas Zvonkus, Ištvanas Kvikas su kolektyvu „Sare Roma“, šokių kolektyvas „Perla“.

Pasak K. Zvonkuvienės, šiemet gegužės 3 – ioji jai buvo ypatinga. Ne tik sutapo su Motinos diena, bet ir su jos 35 – uoju gimtadieniu, tad Trakų kultūros rūmuose vykusį koncertą galima vadinti jubiliejiniu.

Geri įspūdžiai

„Įspūdžiai iš koncerto Trakuose – kuo puikiausi, – sakė K. Zvonkuvienė. – Geriausias koncerto sėkmės įrodymas – pilna salė žiūrovų. Iš esmės, ką norėjau padaryti – pagerbti savo mamą ir  visas mamas – tą ir padariau šiuo koncertu. Tiek mano, tiek publikos nuotaika buvo kuo puikiausia“.

Paklausta, ką jai 35 – ojo gimtadienio proga padovanojo vyras Deivydas, K. Zvonkuvienė atsakė: „Svarbiausia, kad jis man dovanoja meilę, laiką ir dėmesį. Menininkams labai reikia dėmesio“.

Prie K. Zvonkuvienės Trakų kultūros rūmų scenoje prisidėjo ir „Kaštoninis choras“.

 

Roberta Malinauskaitė

Antoni Radczenko nuotrauka


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *