Mums brangių spalvų plazdės daugiau

Parašyta: 2020-02-21 | Kategorija: Aukštadvaris, Lentvaris, Naujienos, Paluknys, Rūdiškės, Senieji Trakai, Trakai |

„Geltona-žalia-raudona – tai Lietuva! Mums brangių spalvų plazdės daugiau!“, – šiais žodžiais Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Trakų rajono skyriaus nariai sveikino kraštiečius su Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Aplankydami 16 šeimų iš Trakų, Paluknio, Aukštadvario, Rūdiškių, Senųjų Trakų ir Lentvario įteikė Lietuvos Respublikos vėliavas kartu su stiebais ir laikikliais.

 

Dauguma aplankytųjų – vieniši senoliai, kuriems bendrystė ir dėmesys yra didžiausia dovana, o plevėsuojant trispalvei, tautiškumas plazda vis karščiau.
„Yra garbė dovanoti Lietuvos trispalvę šeimai, kuri augindama 5 vaikus nepalūžo sunkiuose gyvenimo vingiuose ir viltingai sutinka kiekvieną rytą. Dovana yra mums pasisemti iš žmonių gyvenimo patirties ir stiprybės žengiant savo gyvenimo keliu“, – kalbėjo liberalė Jelena Ignatovič.
Alfredas Dauda, nukentėjęs Afganistano karo dalyvis, Bronės ir Alfonso Daudų tremtinių sūnus, Lietuvos partizano, politinio kalinio, poeto Stasio Kuodzevičiaus sūnėnas.
„Esu politinių kalinių, tremtinių sūnus, todėl žinau, kokia yra laisvė ir kokia yra jos kaina. Džiaugiuosi, kad Trakų rajone politikai yra socialiai atsakingi. Ačiū už vėliavą, pagarbą ir laiką kartu,“ – sakė A. Dauda iš Kariotiškių.


„Šventės arčiau žmonių yra kur kas gilesnė ir prasmingesnė, o liberalų komandos bendrystė įkvepia mus socialinėms iniciatyvoms, kurių metu aplankome ir pabendraujame su Trakų rajono gyventojais, išgirstame jų istorijas, išgyvenimus, džiaugsmus ir bėdas. Siekiame tapti galimybių Lietuva, kur kiekvienas iš mūsų būtų girdimas ir suprastas“, – komandos iniciatyvomis džiaugėsi Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Trakų rajono skyriaus pirmininkė Edita Rudelienė.

LR liberalų sąjūdžio Trakų r. skyriaus inf.

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LR liberalų sąjūdžio Trakų skyriaus sąskaitos. Užs. Nr. 137

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *