Nacionalinės ištvermės jojimo varžybos „Naujadvario žirgų“ taurė Trakų rajone

Parašyta: 2017-05-04 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Sportas, Trakai |

 

Šių metų gegužės 6 dieną Jovariškių kaimo apylinkėse, Trakų rajone, jau antrą kartą įvyks Nacionalinės ištvermės jojimo varžybos „Naujadvario žirgų“ taurė.

Ištvermės jojimas – tai rungtynės prieš laiką, kuriose yra patikrinamas žirgo greitis ir ištvermė, taip pat išbandoma raitelio orientacija bei gebėjimas jausti savo žirgo galimybes. Ir vis dėlto varžantis ištvermės jojimo varžybose pirmenybė teikiama ne pergalei, o gerai žirgo savijautai.

Duetai varžysis trijose užskaitose: Vaikai iki 14 metų varžysis 12 km distancijoje dėl UAB „Soltra“ taurės; 23 km distancijoje bus varžomasi dėl  UAB „Autoverslo automobiliai“ taurės; 46 km distancijoje bus varžomasi dėl Trakų rajono savivaldybės mero taurės.

Pažymėtina, jog tai vienintelės ištvermės jojimo varžybos šiemet planuojamos organizuoti Vilniaus apskrityje, kas stipriai praplečia šios žirginio sporto disciplinos propagavimo teritoriją.

Visi besidomintys žirgų sportu ar norintys turiningai su visa šeima, draugų rate praleisti šeštadienį yra kviečiami apsilankyti varžybose ir susipažinti su ištvermės jojimo disciplina iš arčiau. Varžybų pradžia 08:00 val., duetai pradeda startuoti nuo 9.00 val., apdovanojimai preliminariai planuojami 15:00 val.

Dėl daugiau informacijos kreiptis mob. + 370 612 99 096.

Žirginio sporto klubas  „Naujadvario žirgai“ inf.

jojimo kelnės


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *