Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ finale konferencijos ir dirbtuvės lankytojams

Parašyta: 2017-10-10 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos |

Spalio 18 dieną, parodų centre Litexpo vyks Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ finalas, kuriame Trakų r. Aukštadvario gimnazija su kitomis vienuolika Lietuvos mokyklų varžysis dėl geriausios vardo bei pagrindinio prizo – kelionės į Vokietiją.

 

Renginyje, nuo 10 valandos susirinkusiųjų lauks ne tik įnirtinga kova tarp dvylikos geriausiai pusfinaliuose pasirodžiusių bei įdomiausiai vasaros kūrybinę užduotį atlikusių Lietuvos mokyklų iš Alytaus, Pasvalio, Molėtų, Kauno, Trakų, Mažeikių, Tauragės, Vilniaus, Šalčininkų ir Ukmergės rajonų, bet ir įdomios veiklos, padėsiančios suprasti kas yra atsakingas vartojimas, pakartotinis panaudojimas, tausojimas, rūšiavimas ir atsakingas požiūris į mus supančią aplinką.

Olimpiadoje įdomios veiklos ras kiekvienas palaikyti savo komandos atvykęs ar tiesiog naudingų žinių ištroškęs svečias, kadangi viso renginiu metu, veiks konferencijų ir dirbtuvių erdvės, kuriose gerąja patirtimi dalinsis įvairių sričių specialistai bei eko menininkai. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Daugiau informacijos apie Nacionalinę „Žaliąją olimpiadą“ rasite www.zaliasistaskas.lt. Registracija: info@zaliojiolimpiada.lt.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *