Naisių vasaros teatras aplankė Rūdiškes ir Trakus

Parašyta: 2016-01-25 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Rūdiškės, Trakai |
Trakų kultūros rūmuose – belaukiant spektaklio – Leonid Savickij, Marija Savickaja, Danutė Rakauskienė, Galina Ribačiauskienė

Trakų kultūros rūmuose – belaukiant spektaklio – Leonid Savickij, Marija Savickaja, Danutė Rakauskienė, Galina Ribačiauskienė

Š. m. sausio 19-20 d.Trakų krašte lankėsi Ramūno Karbauskio vadovaujamas Naisių vasaros teatras. Gastroles Trakų rajone organizavo Vladyslav Kravčun. Renginio idėja buvo supažindinti kraštiečius „gyvai“ su garsiais televizijos serialo „Naisių vasara“ aktoriais, dainomis.
Pirmasis pasirodymas vyko Rūdiškių gimnazijoje atliekant muzikinę programą „Dainuosi mudu abudu“. Profesonalių aktorių komanda įdomiai dainavo ir linksmino Rūdiškių gimnazistus, miestelio gyventojus, mokytojus.
Sekančią dieną mažiesiems žiūrovams buvo atverta Trakų kultūros rūmų scena. Vaikučiai ir jų auklėjos dalyvavo muzikinėje programoje-spektaklyje „Pasaka apie obuolius ir kt. Obelių gyventojus“. Manau, programa nepaliko abejingų, nes linksminosi visi, nors Kultūros rūmų salėje buvo labai šalta. Į vakarinę programą vyresniems prigužėjo pilna salė žiūrovų. Muzikinę programą pristatė Naisių teatro mecenatas R. Karbauskis. Pasidžiaugė, kad yra galimybė pristatyti nemokamus spektaklius gyventojams. Per šias dienas čia spektaklius matė daugiau nei tūkstantis Trakų krašto gyventojų. Programą stebėjo ir Trakų seniūnas Kęstutis Vilkauskas, svečiai iš Vilniaus, Kauno r., Raudondvario, Grendavės ir kt.
Muzikinė programa „Beprotiškai fantastiškos Vytauto Kernagio dainos“ leido prisiminti Maestro Vytautą Kernagį, jo istorijos fragmentus, scenoje išvydome „Kernagio suolelį“, klausėme poeto Marcelijaus Martinaičio eilių, visi kartu dainavome su jaunais profesionaliais aktoriais iš Naisių. Išgirdome ir mažiau žinomas, ir populiarias Kernagio dainas: „Purpurinis vakaras“. Buvo be galo smagu. Tikėsimės, kad jaunų aktorių kolektyvui, kuris nepatingėjo atvykti skleisti kultūrą Trakų rajone, patiko mūsų žiūrovai bei jaunimas.
Nekantriai lauksime naujų susitikimų bei kelionės į Naisius –
kultūros sostinę. Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems organizuojant ir suteikiant patalpas šiems nuostabiems kultūros nešėjams. Ačiū.

Gastrolės Rūdiškių gimnazijoje

Gastrolės Rūdiškių gimnazijoje

Gastrolės Trakų kultūros rūmuose

Gastrolės Trakų kultūros rūmuose

Vladyslav KRAVČUN


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *