Nauji rūbai urmu – ne tik galimybė sutaupyti, tačiau ir puiki smulkiojo verslo idėja

Parašyta: 2018-01-24 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

Daugelis įsivaizduoja, jog avalynės bei drabužiu prekyba urmu susijusi su dėvėtų rūbų verslu, tačiau tai – klaidinga nuomonė. Vis populiariau darosi pardavinėti bei pirkti ir naujas prekes dideliais kiekiais. Nauji rūbai urmu  – galimybė ne tik sutaupyti, tačiau ir praplėsti smulkųjį verslą populiariu asortimentu, tinkančiu visų skoniui.

Kodėl tai puiki verslo idėja? Perkant naujus rūbus urmu bei juos perparduodant mažmena galima tikrai nemenkai pasipelnyti, o ir prekių užsakymas nėra sudėtingas – viskas vyksta internetu, o rūbai pristatomi į visus didžiuosius Lietuvos miestus. Svarbiausia užmegzti vertingus kontaktus su tinkamais atstovais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, pavyzdžiui, Lenkijoje.

Populiariausi tiekėjai bei kaip viskas vyksta?

 

Daug kas priklauso nuo to, kokio sezoniškumo bei pobūdžio nauji rūbai urmu jus domina, tačiau visgi rinkoje vyrauja ir pagrindinės tendencijos. Lietuvoje išties populiaru užsakinėti drabužius iš Lenkijos būtent dėl geografinės šalių padėties, tačiau nemažiau populiarios ir tokios šalys kaip Anglija, Rusija, Turkija, Italija (garsėjanti dizainerių drabužiais), Jungtinės Amerikos Valstijos ar Norvegija.

Kaip visa tai vyksta? Pirmiausiai, žinoma, užmezgami tinkami kontaktai šalyse, kuriose prekės jums aktualios. Atkreipkite dėmesį ir į tai, jog nuo šių šalių pasirinkimo priklauso ir tai, kaip gretai prekės bus pristatytos. Dažniausiai prekės pristatomos vilkikais, o logistikos organizavimas patiems – ganėtai sudėtingas ir painus procesas. Galiausiai, perėmus prekes, vyksta jų paruošimas – rūšiavimas, dezinfekavimas (jei būtina), lyginimas, kitaip tariant, paruošimas rinkai ir prekybai mažmeniniu būdu.

Patarimai užsakinėjant drabužius urmu

 

Užsakinėjant didelius kiekius prekių urmu neretai susiduriama ir su daugybe nemalonumų. Vienas iš tokių – sukčiavimas. Perkant prekes urmu mokama už jų svorį, todėl pasitaiko ir tokių atvejų, jog tarp drabužių būna įsimaišę ir kitų, sunkesnių daiktų, kurie padidina kainą. Kaip tik dėl to rekomenduojame bendradarbiauti su patikimais tiekėjais ištikimai ir nekeisti jų pakankamai dažnai. Užmegzti artimi ryšiai su tarp tiekėjo ir užsakovo užtikrina patikimą prekių kokybę bei greitą pristatymą.

Neretai tiekėjai siūlo labai patogų variantą – užsakinėti jau išrūšiuotus drabužius, todėl jei taupote savo laiką – tikrai rekomenduojame pasinaudoti šia paslauga. Galiausiai, užsakinėdami drabužius urmu atkreipkite dėmesį ir į jų sezoniškumą – taip išliksite patrauklūs ir savo potencialiems klientams galėsite pasiūlyte geriausias, naujausias dizainerių prekes, drabužius bei avalynę.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *