Nauji virtuvės baldai kiekvieno skoniui

Parašyta: 2017-12-05 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Seniūnijos, Skelbimai |

Šešioliktuosius veiklos metus skaičiuojančios UAB „CURRUS“ veiklos sritis – nestandartinių kietųjų baldų gamyba. Ši bendrovė gamina aukštos kokybės virtuvės, miegamojo, vaikų kambario, svetainės, prieškambario, biuro, drabužinės bei kitokius baldus. Gamybai naudojamos pačios naujausios ir moderniausios technologijos, kurios lemia aukščiausią mūsų baldų kokybę. UAB „CURRUS“ gamina ir nestandartinius baldus. Kreipkitės į mus, išsakykite savo pageidavimus, poreikius, o profesionalus dizaineris-architektas suprojektuos baldus pagal Jūsų individualius poreikius.

Jeigu tiksliai nežinote, ko norite, t.y. kaip turėtų atrodyti baldai jūsų namams (kokias medžiagas, spalvas, faktūras geriausia rinktis), mes pasiūlysime tinkamiausią variantą pagal jūsų pageidavimus. Medžiagų pasirinkimas tikrai pakankamai didelis. Gamybai naudojame natūralų medį, laminuotą medžių plokštę, dažytą medžio dulkių plokštę, metalą, stiklą, akmens gaminius.

Esame baldų gamybos profesionalai, kurie šias paslaugas teikia jau ne vienerius metus, todėl esame sukaupę daug patirties, žinome, kaip pagaminti kokybiškus, gražius bei ilgaamžius baldus, kaip tinkamiausiai išnaudoti namų erdvę ir pan.

Nauji virtuvės baldai

Viena iš UAB „CURRUS“ gaminamų baldų kategorijų – virtuvės baldai. Tai yra labai paklausi prekė, nes sunkiai įsivaizduojame namus be virtuvės. Ji reikalinga kiekvienuose namuose, o virtuvei reikia kokybiškų, funkcionalių bei stilingų baldų. Būtent tokius virtuvės baldus gaminame mes.

Turite savo svajonių virtuvės viziją, bet nežinote, kaip ją paversti realybe. Kreipkitės į UAB „CURRUS“ ir mes paversime jūsų svajones realybe. Suprojektuosime ir pagaminsime tokius baldus, kurie jūsų virtuvę pavers ne tik funkcionalia maisto gaminimo erdve, bet ir jaukia, stilinga pasisėdėjimų su šeima ar draugais vieta. Juk virtuvė – ne tik maisto gaminimo vieta, bet ir viena iš svarbiausių namų interjero erdvių, kur atsiskleidžia savininkų stiliaus pojūtis, statusas visuomenėje, požiūris į maisto gamybą.

Įrengiant virtuvę taip pat be galo svarbu atsižvelgti į tai, kokiems tikslams šeimininkai ją naudos, kas šioje erdvėje šeimininkaus. Juk vienokios virtuvės reikia retai gaminančiam viengungiui, kitokios vaikus auginančiai šeimai, kuriai maisto gaminimas yra kasdienis darbas. Nuo to priklauso virtuvės baldų parinkimas, įranga.  Mažai gaminantiems žmonėms tikrai užteks minimalistinio dizaino virtuvės su būtiniausia įranga. O šeimai su mažais vaikais būtina kur kas didesnė erdvė, talpios virtuvės spintelės, maisto gaminimą palengvinanti bei pagreitinanti įranga.

 Kad ir kokie būtų mūsų maisto gaminimo įpročiai, vis tiek virtuvėje kiekvienas per savo gyvenimą praleidžiame nemažai laiko. Todėl svarbu, kad ši namų erdvė būtų kuo patogesnė: patogiai išdėstyti baldai, buitinė technika. Pasirūpinsime, kad jūsų nauji virtuvės baldai būtų kokybiški, ergonomiški bei stilingi.

UAB „CURRUS“  įgyvendina virtuvės įrengimo projektus nuo idėjos iki jau pagamintų baldų sumontavimo. Suteikiame konsultacijas dėl virtuvės baldų parinkimo, virtuvės įrengimo, galime padėti išsirinkti virtuvės baldų dizainą, suplanuoti jų išdėstymą, priderinti apšvietimą bei atlikti visus kitus su virtuvės įrengimu susijusius darbus.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *