Naujus metus pradedame įdomiais darbais

Parašyta: 2015-12-30 | Kategorija: Mokyklos, Naujienos, Rūdiškės |

sutartis

Gruodžio 21 d., pirmadienį, 11 val. Vilniaus universiteto Centrinių Rūmų Senato salėje (Universiteto g. 3) vyko iškilmingas projekto bendradarbiavimo sutarčių tarp Lietuvos mokyklų ir Vilniaus universiteto pasirašymas. Tai buvo oficialus susitikimas su Vilniaus universiteto prorektoriais, prof. Gintautu Dzemyda,  prof. V. Dagiene, dr. E. Kurilovu ir mokyklų atstovais.

 Džiaugiamės, kad Rūdiškių vaikų lopšelis-darželis ,,Pasaka“ buvo viena iš įstaigų, turinti realią galimybę dalyvauti intelektualios mokyklos kūrimo procese. Intelektualios ateities mokyklos ( IAM) modelis yra Europos mokyklų inovacijų brandos modelio tęsinys, kurio aukštesnieji etapai yra grįsti mokslu, pilnu mokymosi individualizavimu ir išmaniųjų (intelektualių) technologijų diegimu, tuo būdu užtikrinant aukštesnę mokymosi kokybę ir efektyvumą. Svarbiausias veiksnys, nuo kurio priklauso švietimo kokybė yra personalizavimas: individualių vaikų ugdymosi modelių sudarymas, grįstas jų mokymosi stilių (MS) ir kitų individualių poreikių nustatymu. Tai ypač aktualu mūsų darželiui, kuris eina vaiko pažinimo keliu ir kuria aplinką bei sąlygas kiekvieno vaiko individualiems poreikiams užtikrinti.

Pasibaigus renginiui buvo organizuota ekskursija po Vilniaus universiteto rūmus. Neišdildomą įspūdį paliko VU bibliotekos salės, dvelkiančios autentiškumu ir praeities istorija.

Tikimės, kad šis bendradarbiavimas bus naudingas ne tik mūsų darželio bendruomenei, bet ir įrodys, kad kokybiškas, atitinkantis vaiko gebėjimus ir poreikius, ugdymas svarbus ir darželinukui, ir mokiniui, ir gimnazistui, ir studentui.

 Vilma Vilkancienė,

pavaduotoja ugdymui

Autorės nuotr.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *