Net 58 narai valė Galvės ežerą

Parašyta: 2021-09-07 | Kategorija: Gamta, Naujienos, Trakai |

Be gausybės Trakuose vykstančių renginių, sekmadienį, rugsėjo 5 dieną, įvyko labai svarbus ir reikšmingas – buvo valomas Galvės ežeras.

Į ežero valymo akciją įsitraukė net 58 narai – o tai yra Lietuvos rekordas! Žmonės į Trakus suvažiavo iš visos Lietuvos ir bendromis pastangomis bent kažkiek apvalė Galvės ežero dugną. Buvo surinkta ir išgabenta apie 3 kubinius metrus įvairiausių atliekų – pradedant padangomis, stiklo buteliais, stiklainiais, traškučių pakeliais, netgi vaikiškais triratukais, ir baigiant telefonais, puodais ar kitais rakandais.

Džiaugiamės, kad tokia iniciatyva pritraukė daug dalyvių ir žiūrovų. Labai tikimės, kad žmonės, išvydę tokius vaizdus, gerai pagalvos prieš teršiant aplinką, bus atidesni ir dėmesingesni.

Tuo tarpu mes dėkojame akcijos organizatoriams – Andriui Albrikui ir Nardymo akademijai ir visiems narams už tokią puikią iniciatyvą. Lauksime jūsų ir kitąmet. Ežerams reikalinga jūsų pagalba. O mes, Trakų rajono savivaldybė ir Trakų seniūnija, noriai prie jos prisidėsime.

Iš dugno atliekas iškelti padėjo Trakų rajono priešgaisrinės gelbėjimo įstaigos darbuotojai, o jas išvežė UAB „Trakų paslaugos“. Visiems dėkojame už geranoriškumą ir bendradarbiavimą.

Trakų seniūnijos seniūnė Vilma Puišienė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *