Nustatyti nauji susirgimo koronavirusu atvejai

Parašyta: 2020-07-10 | Kategorija: Naujienos, Rūdiškės, Sveikata, Trakai |

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, keturiems Trakų rajono savivaldybės gyventojams yra nustatyti koronaviruso atvejai.

Vienas jų nustatytas tikslinio tyrimo metu, kai žmogus buvo hospitalizuotas Trakų ligoninėje ir prieš tai atliktas tyrimas. Susirgęs asmuo ligoninėje yra izoliuotas, gydomas, laikomasi visų būtinų apsaugos priemonių.

Dar vienas atvejis nustatytas Rūdiškių gyventojai. Ji izoliavosi, yra dezinfekuota gyvenamojo namo, kuriame gyvena, laiptinė. Šiandien nustatyti dar du susirgimai, susiję su jau minėtais  atvejais.

Skubiai imtasi priemonių susirgimams užkirsti kelią. Tiriami šeimų nariai ir artimieji, su susirgusiais bendravę žmonės, aiškinamasi galimi kontaktai, taikomos visos įmanomos saugumo priemonės, griežti higienos reikalavimai. Artimiausiu metu yra numatyta dezinfekuoti visų  Rūdiškių daugiabučių namų laiptines.

Raginame rajono gyventojus griežtai laikytis atsargumo priemonių, išlaikyti saugius bendravimo atstumus, skirti ypatingą dėmesį asmeninei bei aplinkos paviršių higienai.

 

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *