O ne… vėl tie nuobodūs vakarėliai

Parašyta: 2021-01-11 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

Žinau, ta nejauki įtampa, tvyranti ore, kai susirenka sena chebra ir neturi apie ką kalbėti. Ir dar tie seni du tūkstantųjų bajeriai skamba neskaniai… gerai gerai, nebedramatizuoju! Pirma pasiplepėjimų valanda gal ir nieko, bet vėliau visi išsisėmę lenda į telefonus. Tad krutink smegenis, galvok pramogas. Juk nėra taip sunku, užsuki į Grupinis.lt. Čia dovanų kuponai aktyvioms pramogoms kainuoja velniškai pigiai, tad tikrai pavyks išsirinkti šį tą patrauklaus.

Nostalgiški žaidimai?

 

Velnias, kaip pasenai. Vien tik kalbi apie vaikystės nostalgiją bambioškėms ir ančių šaudymo žaidimui. Tai gal pats metas išbandyti tai realybėje? Tu ką, nieks nešaudys krypuojančių paukščių. Dviese galima pasipraktikuoti šaudymą į taikinį iš kovinių ginklų. Žinai, jei ką, gal kada pravers. Subūrus komandą smagiau pašaudyti pakaitomis į taikinį ar pasivaržyti lazerių žaidime. Varžytis sakai… o gal kariauti? Varom į dažasvydį, greitai išsiaiškinsim santykius!

Ir vėl sukilo nostalgija senoms tradicijoms? Boulingas lakiniais batukais tam puikiai tiks! Pasinaudok Grupinis.lt dovanų kuponais ir atrask nutrūktgalviškų pramogų! Daugiau niekada nebesijausi įstrigęs(-usi) vaikystėje

O gal prasukti vieną kokį ratą?

Na, gerai, šitas patiks ir užkietėjusiems pacifistams. Čia nereiks kariauti, tik užsimaukšlinsi šalmą ant galvos ir į trąsą. Geriausia ir tai, kad niekam nereiks šalti nosies. Pasivažinėti kartingais galima ir kartodromuose po stogu, tad net ir siaučiant baisiai pūgai ar pliaupiant lietui, chebra pasilinksmins kaip reikiant! Prieš sunkdami ratus kartingais, užsukit į Grupinis.lt. Dovanų kuponai internetu kainuoja daug pigiau, o ir įsigyti šimtą kartų patogiau!

 

Kažkas čia ne taip?

 

Ech, keisti laikai. Dabar visi tokie. Prisižiūri vizionieriškų jutūberių pakliedėjimų apie keliones laiku ir paralelinius pasaulius, tad naktimis normaliai nebeužmiega. O ryte pabudusius vis kankina mintys ištrūkti iš realybės… į naujus pasaulius. Tokius kaip virtualioje realybėje? VR kambariuose pasaulis toks, kokio kiekvienas trokšta (kaip filmuose?)!

Kad nebūtų taip sunku grįžti į realybę, būtinai apsilankyk iliuzijų kambariuose. Atsiras šiokia tokia jungtis tarp tikrovės ir fantazijų. Panaršyk Grupinis.lt, internetu rasi pasiūlymų pačioms nerealiausioms pramogoms geriausiomis kainomis. Tad galėsi nesivarginti ir pamiršti, kokiame pasaulyje ir kuriame tūkstantmetyje gyveni.

PR

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *