Odelių žirklutės

Parašyta: 2022-08-12 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Nepriekaištingai švarai ir tvarkai palaikyti tiek vyrai tiek moterys atlieka įvairias grožio procedūras. Viena iš jų ir bene populiariausia, tai higieninis manikiūras bei pedikiūras. Šiai grožio procedūrai atlikti specialistai naudoja vieną iš populiariausių manikiūro įrankių, tai odelių žirklutės.

Naudojant nagų odelių žirklutes, po procedūros nagai visada atrodys tvarkingai, švariai bei estetiškai, nes žirklių pagalba yra nukerpamos negyvos odelės.

Odelių žirklučių sterilizacija

Higienos laikymasis atliekant bet kokias grožio procedūras yra itin svarbus. Prieš pradedant darbus būtina dezinfekuoti grožio kabineto stalą, įrankius bei rankas. Ši procedūra atliekama prieš ir po kiekvieno kliento. Tam, kad darbas būtų atliekamas kuo kokybiškesnis ir būtų išvengiama bet kokių bakterijų ar kitų nešvarumų sąlyčio su nagu, įrankius privaloma ne tik dezinfekuoti bet ir sterilizuoti. Ypatingai tais atvejais jei prieš tai buvusiam klientui pasirinktu naudoti įrankiu buvo pažeista odelė ir pasirodė kraujas.

Dezinfekcija atliekama keliais būdais: skystiniu, ultragarsinės vonelės pagalba ar naudojant karšto oro sterilizatorius. Pradedant dezinfekciją ultravioletinės vonelės pagalba, joje įdėti įrankiai išvibruoja visus susikaupusius nešvarumus, šiukšles. Po tokios procedūros, įrankiai dedami į koncentrato mišinį, kurį turi pasiruošti pats grožio specialistas. Mišinys gaminamas pasirenkant atitinkamą koncentratą, kuris maišomas su vandeniu. Plastikiniams įrankiams dezinfekuoti gali būti paruoštas silpnesnis na o metaliniams, mūsų aptariamoms odelių žirklutėms naudojamas stipresnis koncentrato mišinys. Atitinkamai ir pailgėja laikas, kurį reikia laikyti įrankius paruoštame mišinyje.

Patikimiausias dezinfekavimo būdas yra karšto oro sterilizatoriaus naudojimas. Tai vokai kurių viduje ir ant išorinės pusės yra po vieną indikatorių, parodantį kad įdėtas dezinfekuoti įrankis jau išsisterilizavo. Naudojant karšto oro sterilizatorius galite būti užtikrinti, kad įrankiai bus tinkamai dezinfekuoti, nes šiuo būdu yra panaikinamos visos ligas nešiojančios ir kitos bakterijos.

Rankų lepinimas prieš ir po procedūros

Kiekvienos procedūros metu mūsų rankos, nagų sritis tampa ypatingai jautri, todėl negalime nualinti rankų jų nepamaitinus prieš procedūras ir po jų. Odelių kirpimas nagų odelių žirklutėmis kai kuriems klientams yra itin jautrus procesas. Odelės nuplonėja, pasidaro jautresnės, todėl atitinkamo aliejaus ar kremo naudojimas šiame etape labai svarbus. Be to rankas palepinkite ne tik pas grožio specialistą, nepamirškite to daryti kasdien. Jūsų rankos jums „padėkos“.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *