Onuškio krepšinio entuziastai turi naują aikštelę

Parašyta: 2018-04-12 | Kategorija: Naujienos, Onuškis, Savivaldybė |

Rajono sporto infrastruktūra pasipildė dar vienu svarbiu objektu. Onuškyje baigta įrengta krepšinio aikštelė, kurioje jėgas jau gali išbandyti Donato Malinausko gimnazijos bei vyresni sporto mėgėjai.

Onuškio krepšinio mėgėjai turi naują aikštelę

Lauko krepšinio aikštelės įrengimo darbai buvo pradėti praėjusių metų pabaigoje, tačiau dalį jų buvo įmanoma atlikti tik atšilus orui. Šiuo metu aikštelė jau baigta – paklota nauja danga, pastatyti nauji krepšinio stovai, bus atgabenti nauji suoliukai. Krepšinio aikštelei įrengti buvo panaudoti 37 tūkst. eurų iš rajono savivaldybės biudžeto.

„Tęsiame pradėtus darbus ir kasmet įrengiame aikšteles aktyviam laisvalaikiui. Trakuose, Lentvaryje tokios aikštelės jau sėkmingai naudojamos. Dabar ir onuškiečiai gali aktyviai leisti laiką sportuodami. Šiais metais tokią pat aikštelę įrengsime ir Aukštadvaryje“, – sakė rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė.

Aukštadvaryje dar tariamasi, kurioje vietoje aikštelę įrengti geriausia, patogiausia. Kai tik bus sutarta ir nutarta, darbai žada neilgai užtrukti. Tikimasi, kad jau vasarą krepšinio mėgėjai galės sportuoti naujoje aikštelėje.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Editos Rudelienės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *