Originalūs antkapiai ir kiti kapavietės elementai

Parašyta: 2018-03-29 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

Antkapinis paminklas – pagrindinis ir vienas iš svarbiausių kapavietės akcentų. Tai lyg mirusio žmogaus įamžinimas, praėjusio gyvenimo liudijimas, pagarbos išraiška. Todėl antkapiui artimieji turėtų skirti pakankamai dėmesio, pasistengti, kad jis būtų estetiškai gražus, subtilus, derėtų prie kapavietės puošybos.

Paminklai.Lt gamina antkapius, teikia kapų tvarkymo paslaugas, prekiauja granito skalda bei akmenukais.

Antkapiai  gaminami iš granito, nes tai yra ilgaamžė, patikima, pakankamai lengvai apdorojama medžiaga. Ne paslaptis, jog apie granitą sklando daug įvairių nepagrįstų gandų. Kai kurie žmones neskiria, kas yra granitas ir juo vadina visus randamus akmenis. Paplitusi klaidinga nuomonė, kad granitas gali būti įvairių spalvų: violetinės, žalios ir pan. Tačiau iš tiesų vyrauja visų atspalvių pilki granitai, rečiau rausvi arba raudoni. Nebūna visiškai juodų granitų.

Antkapių maketai

Jeigu negalite apsispręsti, koks antkapis būtų tinkamiausias brangaus žmogaus atminimo įamžinimui, Jums apsispręsti padės jų maketai. Pagal Jūsų apibūdinimus sudarysime maketą, kuris leis įsivaizduoti, kaip antkapis atrodys realiai.

Atvykite pas mus, išsakykite savo pageidavimus ir mes pagaminsime būtent tokį paminklą, kokio norėjote. Galėsite rinktis iš mūsų jau atliktų darbų katalogo, pasisemti idėjų. Padėsime Jums apsispręsti, patarsime, kaip derinti paminklą ir kitus kapavietės elementus (tvorelę, akmenukus ir pan.).

Reikia pasakyti, kad kuo tradiciškesnis, mažiau išskirtinis yra paminklas, tuo jį lengviau derinti. Tačiau jeigu norite, kad Jums brangaus žmogaus amžinojo poilsio vieta išsiskirtų iš kitų, tuomet tikrai prireiks specialistų pagalbos, kurie sukurs harmoningą vaizdą.

  • Plokštieji antkapiai, kurie yra tolygūs su kapo paviršiumi;
  • Kvadratiniai antkapiai, kurie būna šiek tiek aukščiau nei kapo paviršius;
  • Nuožulnūs antkapiai, kurie yra virš 45 cm aukščio;
  • Paminklai, paprastai vadinami akmenimis. Tai yra lentelės, stovinčios tiesiai ant žemės;
  • Antkapiai, uždengiantys visą kapą. Tiesą sakant, pastaruoju metu jie itin išpopuliarėjo. Tam tikri užrašai gali būti išgraviruoti tiesiai ant jų arba ant paminklo. Ant tokių antkapių sukuriami įvairūs 3 D piešiniai, todėl jie atrodo tikrai be galo įspūdingai.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *