Paaiškėjo VMI piešinių konkurso „Piešiu savo ateities Lietuvą“ geriausieji

Parašyta: 2013-11-20 | Kategorija: Naujienos, Trakai |
Sąžiningai mokėk ir mes tobulėsime

„Sąžiningai mokėk ir mes tobulėsime“ ( Daniel Vasilevskij, Vilniaus Viršuliškių mokykla, 10B klasė, mokytoja Ž. Puodžiūnienė).

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Vilniaus AVMI) informuoja, kad pasibaigusiame apskrities piešinių konkurse „Piešiu savo ateities Lietuvą“ triumfavo Vievio, Trakų, Vilniaus ir Širvintų rajono moksleivių darbai.

„Dėl didelio apskrities moksleivių susidomėjimo konkursu, Mokesčių inspekcijos darbuotojams buvo be galo sunku nuspręsti, kurie piešiniai yra geriausi. Dauguma konkurse dalyvavusių piešinių buvo verti pergalės. Po ilgų diskusijų išrinkome keturis darbus, kurie, Vilniaus AVMI darbuotojų nuomone, buvo ne tik gražūs, bet ir pilietiškai įtaigūs“, – sako Vilniaus AVMI viršininkas Marius Žemgulis.

Konkurse „Piešiu savo ateities Lietuvą“ galėjo dalyvauti visi 5-12 klasių Vilniaus apskrities mokyklų ir gimnazijų moksleiviai. Kompetentinga komisija, atsižvelgdama į kūrybišką ir pilietišką temos interpretavimą, originalumą ir įdėtas pastangas, išrinko 4 geriausius darbus.

Į nugalėtojų ketvertuką pateko Rasos Gliaudelytės iš Vievio gimnazijos piešinys „Kaltas ne tik tas, kuris duoda, bet ir tas, kuris ima“, kūrinys „Mūsų ateitis“, kurį nupiešė Meda Makauskaitė iš  Širvintų rajono Gelvonų vidurinės mokyklos, vilniečio Daniel Vasilevski piešinys „Sąžiningai mokėk ir mes tobulėsime“ bei Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos gimnazistės Kotrynos Mikiškaitės darbas „Kurkime ateitį kartu“.

Kotryna Mikiškaitė Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

„Kurkime ateitį kartu“ (Kotryna Mikiškaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, 9 (1). kl., mokytoja Loreta Makarevičienė). „ Būkime vieningi ir atviri su savo vaikais, skatinkime ignoruoti korupciją ir šešėlinę ekonomiką, tuomet mūsų vaikai augs gražiame name, lankys modernias mokyklas, – rašo Kotryna.

Iki metų pabaigos Vilniaus AVMI darbuotojai žada sutartu laiku atvykti į laimėtojų mokyklas, asmeniškai pasveikinti nugalėtojus, įteikti prizus ir pakviesti mokyklos bendruomenę pokalbio apie mokesčius, jų naudą ir šešėlinės ekonomikos žalą. Daugumą piešinių konkurso darbų galima pamatyti socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija).

Kaltas ne tik tas, kuris duoda, bet ir tas, kuris ima

„Kaltas ne tik tas, kuris duoda, bet ir tas, kuris ima“ (Rasa Gliaudelytė, Vievio gimnazija, 11 klasė, Mokytoja V. Debesienė).

 

„Mūsų ateitis“

„Mūsų ateitis“ (Meda Makauskaitė, Širvintų rajono Gelvonų vidurinė mokykla, 10 klasė, mokytoja B. Juzėnienė). „Sąžiningai mokėdami mokesčius, kuriame ateitį savo vaikams“, – sako Meda.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *