Padėkojo 20 metų paramą teikiančiai šveicarų šeimai

Parašyta: 2015-07-17 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |
Nuotraukoje (iš kairės): M. Puč, Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotoja, Kristina ir Ernestas  Steineriai, mokytoja T. S. Kanclerienė, V. Ramanauskienė, Lentvario vaikų globos namų direktorė, K. Narkevič, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja

Nuotraukoje (iš kairės): M. Puč, Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotoja, Kristina ir Ernestas Steineriai, mokytoja T. S. Kanclerienė, V. Ramanauskienė, Lentvario vaikų globos namų direktorė, K. Narkevič, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja

Šveicarai Kristina ir Ernestas Steineriai jau dvidešimt metų savo gyvenimą sieja su Trakais ir mūsų šalimi – renka ir gabena į Lietuvą surinktą paramą našlaičiams, socialiai remtinoms šeimoms, seneliams.

Šią vasarą vėl atvykę į Trakus Steineriai atgabeno apie 4 tonas drabužių, avalynės, buičiai reikalingų daiktų. Su šveicarų šeima susitiko rajono savivaldybės merės pavaduotoja Marija Puč, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič, Lentvario vaikų globos namų direktorė Vilma Ramanauskienė. Svečius iš Šveicarijos atlydėjo trakietė, ilgametė prancūzų kalbos mokytoja Teklė Siuzana Kanclerienė.

Merės pavaduotoja M. Puč padėkojo šveicarų šeimai už nuoširdų rūpestį, suteiktą ir toliau teikiamą  paramą tiems, kam to labiausiai reikia. Lentvario vaikų globos namų direktorė V. Ramanauskienė, tarusi nuoširdžius žodžius, už nuolatinę pagalbą ir kilniadvasiškumą sutuoktiniams įteikė padėkos raštą.

Kristina ir Ernestas Steineriai džiaugėsi gauta savivaldybės dovana – knyga su Trakų vaizdais. Jie primins būtent mūsų krašte praleistus net penkeris metus. Daugiavaikė Steinerių šeima gyveno Trakuose bei Kaune, nuolatos rūpindamasi labdara. Šeimos galva Ernestas vykdavo į Šveicariją jos surinkti, o tuo tarpu jo šeima tvarkėsi pati. Pirmąkart Lietuvoje Steineriai apsilankė dar 1995 metais ir, patyrusi pirmųjų nepriklausomybės metų nepriteklius, nutarė padėti laisvę atgavusios šalies žmonėms.

Gyvenant Lietuvoje Steinerių šeimoje gimė dar du vaikai. Nuo 2001 metų šeima sugrįžo į Šveicariją, tačiau čia tęsia labdaros veiklą ir kasmet atvyksta su įvairia parama ir mažiems, ir seniems.

Sigita NEMEIKAITĖ

Trakų rajono savivaldybės viešųjų ryšių specialistė

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *