Padėkos diena Aukštadvaryje ,,Per laiko tėkmę…“

Parašyta: 2016-01-13 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos, Renginiai, Savivaldybė |
Dominyka Dubauskaitė (centre), Andrius Šatevičius (pirmas iš dešinės) ir Aukštadvario jaunimo centro aktyvistai įsikūnija į naujametinius personažus

Dominyka Dubauskaitė (centre), Andrius Šatevičius (pirmas iš dešinės) ir Aukštadvario jaunimo centro aktyvistai įsikūnija į naujametinius personažus

2015 m. gruodžio 29 d. Aukštadvario žemės ūkio mokyklos aktų salėje vyko jau tradicija tapęs Padėkos vakaras, pritraukęs būrį šventės lankytojų. Renginio pradžioje buvo demonstruojami Aukštadvario įstaigų užfiksuoti svarbiausi metų įvykiai „Per laiko tėkmę…“. Visos įstaigos pasidžiaugė savo metų laimėjimais, pasiekimais, nudirbtais darbais. Tai atsispindėjo iš anksto parengtose skaidrėse, kurios buvo demonstruojamos renkantis svečiams.
Šventės lankytojus pasitiko Aukštadvario maltiečių jaunimo centro darbuotoja Rasa Ilgavyžienė, įsikūnijusi į nykštukės personažą. Ji atsivedė būrelį mažųjų nykštukų, kurie kvietė iš „lobio skrynios“ ištraukti Naujametinius palinkėjimus.
Priesalyje Aukštadvario jaunieji maltiečiai, vadovaujami Redos Beržinskaitės, kvietė šventės svečius dalyvauti foto sesijoje žiemos kompozicijos fone su naujametiniais personažais – Stebukladariu, Princesėmis, Juokdariu, gerosiomis Fėjomis, Nykštukais.
Aktų salėje žvilgsnį traukė Kalėdinių žibintų paroda, kurią parengė Aukštadvario m/d „Gandriukas“ bendruomenė.
Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja svečiams – Trakų rajono savivaldybės mero patarėjai Dominykai Dubauskaitei ir Kultūros ir turizmo skyriaus jaunimo reikalų koordinatoriui Andriui Šatevičiui, kurie atvyko į renginį ir nuoširdžiai pasveikino aukštadvariečius.
Skambant fanfarams į sceną iškilmingai žengė vedėjai – Stebukladarys (3 kl. gimnazistas Dovydas Ditkevičius) su Fėja (4 kl. gimnaziste Živile Kacilauskaite). Juos lydėjo mažasis nykštukas, kuris varpelio skambesiu skelbė renginio pradžią. Ramiai, lyg iš debesų, suskambo Gerosios Fėjos (1kl. gimnazistės Ievos Baškevičiūtės ) žodžiai: „Angelo gerumo palytėti, uždekim širdyje vilties ugnelę. Te senieji išmintį pasėję, drąsiai į Naujuosius palydės!”
Šventinę nuotaiką kūrė YAMAHOS mokiniai – angeliukų trio atliko Gedimino Storpirščio giesmę „Archangelai“. Koncerto programoje dalyvavo Aukštadvario m/d „Gandriukas“ (spektaklis „Pepė eina į mokyklą“ – rež. Snieguolė Daugirdienė), Aukštadvario gimnazijos vokalinis ansamblis (vad. Aldona Stankevičienė), muzikos mokyklos YAMAHA Aukštadvario klasės mokiniai (vad. Asta Mačėnė), Lentvario miesto kultūros rūmų šokių grupė „Lendvarė“ ir Trakų kultūros rūmų Aukštadvario vyresniųjų liaudies šokių grupė „Nava“ (vad. Rimutė Blikertienė). Susirinkusiuosius maloniai pradžiugino individuliai pasirengusi Aukštadvario gimnazijos mokinė Ūla Beliukevičiūtė, klavišiniu instrumentu atlikusi populiariosios muzikos pynę. Visus nustebino Aukštadvario PMC direktorė-gydytoja Jurga Dūdienė, originaliai ir kūrybiškai pristačiusi savo darbuotojų kolektyvą bei atlikusi Kalėdinę dainą.
Daug džiugių akimirkų suteikė iš Trakų Kalėdų rezidencijos atvykęs Kalėdų Senelis (Trakų seniūnas Kęstutis Vilkauskas). Jis atvežė žibintą su degančia ugnimi ir linkėjo, kad ji Aukštadvario krašto žmonių širdys ne rusentų, o degtų naujomis viltimis ir tikėjimu, kad tos viltys tikrai išsipildys.
Tradiciškai Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzencevičienė ir Aukštadvario bendruomenės pirmininkas Vytautas Zalieckas sveikino ir dėkojo visų įstaigų vadovams, bendruomenės nariams už nuoširdų darbą, visuomeninę veiklą Aukštadvario seniūnijoje.
Renginį vainikavo populiariosios muzikos atlikėjai – Aleksas Vasiliauskas ir Vytautas Dzencevičius su dukra Gabriele.
Smagu pasidžiaugti nuveiktais darbais. Tegul 2016-ieji nuspalvina jį ryškiausiomis spalvomis – naujomis idėjomis, gražiais darbais, kūrybiškais projektais.
Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja Aukštadvario žemės ūkio mokyklos direktoriui Jonui Kazlauskui už suteiktas jaukias ir šviesias patalpas.

Teresė Lina MIKUTAVIČIENĖ,
Trakų kultūros rūmų Aukštadvario padalinio renginių organizato


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *