Pagalba ne tik medikams, bet mums visiems

Parašyta: 2020-04-03 | Kategorija: Naujienos, Sveikata, Trakai |

Visi išgyvename sunkų metą, kai ištikti pandemijos, stojome į tikrą karą su mus užklupusiomis negandomis.

VšĮ Trakų ligoninės direktorius Antanas Česnulevičius (kairėje) ir MB „Elektronikos arsenalas“ vadovas Giedrius Statulevičius

 Priešakinėse šio nematomo, bet kupino pavojų fronto linijose yra medikai. Jie dirba negailėdami jėgų, nors ne visada turi užtektinai išteklių. Tačiau šioje žūtbūtinėje kovoje medikai nėra nei vieni, nei vieniši. Į pagalbą mums atskubėjo daug nepaprastai nuoširdžiai talkinančių įstaigų, įmonių bei tiesiog atskirų žmonių. Jų parama ir pasiaukojimas, kiekvieno iš jų ištiesta pagalbos ranka stiprina ir mūsų dvasią, ir realią pagalbą, kurios reikia visuomenei.

Nuoširdžiai dėkojame MB „Elektronikos arsenalas“ vadovui Giedriui Statulevičiui už apsaugos skydelius, „Laisvės media group“, tarpininkaujant A. Tapino fondui – už antbačius, Trakų rajono savivaldybei – už dezinfekcinį skystį, UAB „Rumida“ – už respiratorius. Esame sujaudinti bendrovės „Vilniaus baldai“ iniciatyva padovanoti Trakų ligoninei plaučių ventiliacijos aparatą, kuris labai reikalingas mūsų gydymo įstaigai. Tariame ačiū A. Bobinai už paskolintą patalpų dezinfekcijos aparatą, Trakų globos ir socialinių paslaugų centro direktorė I. Markevičienei – už paskolintą deguonies padavimo aparatą. Dėkojame A. Dailidėnienei už ligoninės kolektyvui iškeptus kibinus. Ačiū visiems už kupinus gerumo skambučius ir žinutes su palinkėjimais ir palaikymu, ačiū visiems, kurie supranta mūsų nelengvą darbą ir mus palaiko.

Esame kartu ir būsime kartu. Kartu mes stiprūs.

Antanas ČESNULEVIČIUS,

VšĮ Trakų ligoninės direktorius


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *