Pagėgių mero padėka

Parašyta: 2019-04-19 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Šią savaitę nacionalinio Lietuvos istorijos laikraščio „Voruta“ redakcijoje lankėsi kadenciją baigęs Pagėgių savivaldybės meras Virgilijus Komskis ir jo patarėja Rita Vidraitė. Jis atvežė ir įteikė „Vorutos“ redakcijos kolektyvui padėką, kurioje rašoma: „Dėkoju nacionalinio Lietuvos istorijos laikraščio „Voruta“ redakcijos kolektyvui už nuoširdų ilgametį bendradarbiavimą, už meilę bei dėmesį Mažajai Lietuvai ir Pagėgių kraštui.“

Kadenciją baigęs Pagėgių meras Virgilijus Komskis (pirmas iš dešinės) ir jo patarėja Rita Vidraitė (trečia iš dešinės) įteikė padėką laikraščio „Voruta“ kolektyvui: vyr. redaktoriui Juozui Vercinkevičiui, redaktorėms Irmai Stadalnykaitei (antra iš kairės), Jolantai Zakarevičiūtei ir buhalterei Stanislavai Žuravskai (antra iš dešinės)

 

Skaitytojams norime priminti, kad nacionalinis Lietuvos istorijos laikraštis „Voruta“ ir leidykla „Vorutos“ fondas beveik tris dešimtmečius viešina publikacijas, skirtas Pagėgių kraštui (Pagėgiai yra Mažosios Lietuvos (Skalvių) centras) ir Mažajai Lietuvai.  „Vorutos“ fondas išleido tris valstybinės Jono Basanavičiaus premijos laureato dr. Martyno Purvino knygas apie Mažąją Lietuvą: „Mažosios Lietuvos etnografiniai kaimai“ (2011), „Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais“ (I knyga – 2014; II knyga – 2017).  Šiuo metu rengiama ketvirtoji knyga.

„Voruta“ įsteigė ir internetinę svetainę www.mazoji-lietuva.lt. Laikraštyje „Voruta“ ir internetinėje svetainėje  www.voruta.lt nuolatos publikuojami straipsniai, skirti Pagėgių kraštui ir Mažajai Lietuvai.

 

„Vorutos“ inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *